SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Do Pana od sztangli - HANS :D

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2573
hans ja oczywiscie czekam na twoją wypowiedz poza tym mam jeszcze jedno pytanie (do ciebie zenon tez i innych expertów) jak długo prowadzicie taki trening ze sztangą? jakies cykle robicie? bo tutaj na dłuzszą mete kregosłup siądzie od tych ciezarów mimo dobrej techniki i prostej pozycji bylo nie było hans sie bawi setką wiec to juz jest powazne obciązenie dla kregów.
pozdro

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6384
ja macham 90kg, rzeczywiscie czuc na kregoslupie...
ja sie staram na wyskok cwiczyc 2-3 miesiace (tyle ile tez czas
na to pozwala pozniej przerwa 1-2 miesiace, dac odpoczac najbardziej kolanom, kostkom i kregoslupowi ma sie rozumiec i
jak jeszcze chcesz sobie jumpa zwiekszyc to od nowa...
ostatnio zrobilem 2 miesiace PeCo potem 2 tygodnie przerwy i
zaczalem sztangle juz bedzie 3 tydzien (lepsze efekty niz 2 miechy
z PeCo, ale tez wiekszy wysilek)

ps. jesli w takiej kolejnoscie wykonywales cwiczenia to
jak dla mnie to dziwnie wyglada :-/

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2573
hans niech cie dunder swisnie z tym twoim szatanskim planem przez ciebie ma problemy zeby na kibel usiąsc

Zenon czemu dziwna kolejnosc?? lepiej robic robic tak jak u ciebie?

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6384
nie wiem czy lepiej to co ja robie bylo z Hansem konsultowane a wogole
zaskoczylo mnie ze masz 1 grzbiety, zamiast np przysiadow - najciezszego cwiczenia kiedy to organizm musi sie najbardziej wysilic a 2 ze w dzien
treningu silowego masz rozbieganie (trening sprinterski zrob innego dnia)
ja na koniec stosuje stara indianska metode - skakanka
a ze nie mam sznura pod reka to po prostu skacze na niewidzialnej
hehehe
zostalo mi to po PeCo i powiem ze robi robote

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2573


Zenon zle mnie zrozumiales to rozbieganie to bylo leciutkie takie tylko zeby sie rozluznic Zawsze trening sportowy powinno sie prowadzic (ale oczywiscie jest to sprawa gustu) według tego powyzszego wykresu. Chodzi tu o obciązenia treningowe....stopniowo wzrastają zeby osiągnac najwyzszy poziom mniej wiecej w srodku treningu po czym opadają Jest to jedno z zalozen teorii treningu sportowego mozna o tym przeczytac w podreczniku dla studentow AWFuNo i zawsze tak cwiczylismy jak trenowalem kajakarstwo, zaczynalismy lekko, potem w trupa na koniec rozplywanie lepsze dla zdrowia i kontuzji sie tak nie łapie
pozdro

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6384
aaa...myslalem ze wiesz...cosik bardziej masakrujesz
no wiem wiem, dlatego na koniec sobie skakanke biore i lekkie podskoki

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10857
daro_85

grzbiet 15x5kg 2x15x10kg rozumiem ze to w formie rozgrzewki?

przysiady 10x50kg 3x90kg 2x8x60kg 2x8x80kg <-----wróciłem do mniejszego bo z tą 90ką nie dalbym rady rózb na stałym ciezarze, staraj sie zrobic 4x8x80. dasz rade dorzucasz 5kg

wyskoki 5x20kg 5x40kg 5x50kg 3x3x70kg moze lepiej 5x5?
półprzysiady 3x3x90kg 3 serie po 6-8 ruchow z mniejszym ciezarem

wstępowanie 2x8x90kg

łydki 3x20x70kg

rozbieganie brzuch 2x20 (scyzoryki) 2x20-spięcia
na koniec lekkie rozciąganie i prysznic
No tak to wyglądało, dołączam sie do pytania wyżej, jak głęboko robicie przysiady różnie , czasem pośladkami do do piet czasem do kątu prostegoi hans powiedz jeszcze jakiej wysokosci jest skrzynia na której robisz wstępowanie

jak długo prowadzicie taki trening ze sztangą? do 6-8 tyg, potem zmiana ilosci powtorzen i ciezaru


Zmieniony przez - hans jr w dniu 2005-06-24 22:46:17

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6384
elo szef...
cwiczysz cos teraz?? czy narazie masz zasluzone wolne??

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10857
sztafeta 4x 100 gram bez zapojki

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6384
4x400 to turbos musi byc
hehe
pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 kilo plan :)

Następny temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

electro
Polecane artykuły