x-ray co do Bońka. Kilka dni temu był mecz stare gwiazdy POL-fancja.
Był Platini i inne gwiazdy.
Polska wygrała chyba 2-1, Boniek strzelił 2 bramki.
Nadaj jak na swój wiek jest wielki widocznie....
Zaś do do Janka, respekt za takia siłę i wygląd w tym wieku, ale napisałem prawdę chyba, czyli to, że w podstawowych powiedzmy 10 konkurencjach SM, to chyba w żadnej by go nie pokonał gdyby obaj szli na maxa.
To nie jest sprawa wysmiewania, to tylko rozsadek. Pudzian jest non stop w pierwszej trócje swiata, najlepszy wiek do cięzarów itd.
Dlatego napisałem, że w kondycyjnych dyscyplinach to by może miał szanse, bo 135 kg Pudziana może tu przeszkadzać.
Od razu widac że to ma być Show, zastanawiać się kto by wygrał to by miało sens, gdyby był tekst:
Pudzian vs. G.Kovac
lub B.Sapp
Pudzianowi zas życzę, by w wieku Jaka miał choć 80% tej siły i wyglądu co Łuka.
I zdrowia, ale to już obu.