siema. wrzucam foty do ocenki wiem ze rewelacji niema ale wydaje mi sie ze cos tam widac
diete trzymam dopiero od miesiąca poniewarz kiedys niemiałem dostepu do neta i niemaiałem pojecia ze kulturystyka wiąze sie tekze z dietą. piszcie co poprawic itd pozdro ps poczekajcie az wrzuce wszystkie foty dzieki
Krzysztof Piekarz



nawet soga dam, wg mnie za chudo i jakies takei 
niestety nie odbije bo niemam abona