...
cześć mam pytanie chciałem się dowiedzieć coś o odżywkach animala?? Czy dobrze się wam przy nich ćwiczyło?? Co one powodowały ?? Czy są skuteczne??? Z góry dzięki
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Ja juz drugi raz biore staka2, za pierwszym razem niezle mnie klepnelo az rozstepy mi sie porobily. Po animalu nie poszla mi sila tylko masa.
Polecam staka2
Polecam staka2
Ćwicz bedziesz wielki
...
Ja zaczolem brac mstacka dopiero 3 dzien i czuje przyplyw energi . A koledzy brali animal packa i bardzo sobie chwala . napisze jak skoncze cykl 21 dniowy bo narazie to zrobilem 3 kilo heh kilo dziennie :) ale to wracam do wagi normalnej narazie bo cos slabo jadlem ostatnio i teraz wiecej pije . ps tylko ze jem to z bialkiem i gainerem .
MasterL
...
Dlugo sie przed odzywkami bronilem ale wreszcie sie skusilem, jem teraz Animal Paka i Animal Nitro, jestem dobrej mysli, bo kumple sobie chwalili, napisze co o tym mysle za jakies 1.5 miesiaca.
Astutus
...
u mnie - 2 znajomych bierze 'Animal Stak' - zadnych efektow...
FITNESS ACADEMY King Square Kraków
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."
...
akurat Animal Stak to niewypał
a dobrze sie sprzedaje. male ilosci ph robia swoje w reklamie :(
a dobrze sie sprzedaje. male ilosci ph robia swoje w reklamie :(DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256
...
dalem przyklad tylko - nie bardzo mialem wplyw na ich zakupy
chociaz, po takich dawkach witamin i mineralow, oraz sladowych co prawda, ale jednak, jakichs tam ilosciach ph, mozna byloby sie spodziewac chociaz lepszego jakosciowo treningu...
chociaz, po takich dawkach witamin i mineralow, oraz sladowych co prawda, ale jednak, jakichs tam ilosciach ph, mozna byloby sie spodziewac chociaz lepszego jakosciowo treningu...
FITNESS ACADEMY King Square Kraków
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."
...
Heh to tak jak tribulus sie nie udal :P No ale mstak to zlagodzona wersja b.dobrego staka (aczkolwiek uznawanego za nielegalny w Polsce ;)), byc moze jedzie na renomie swojego poprzednika, a jak juz troche zarobia to go wycofaja, zeby nie psuc wizerunku firmy :]
Astutus
...
DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256
...
Heh ale wiecie co, Animal Testy tez wycofuja (co to sie w tym US dzieje, prawie jak w Polsce z ostroznoscia, dolar coraz bardziej spada, niedlugo pewnie Amerykance u nas w Polsce na bazarach beda handlowac :P Az jestem dumny ze w takim kraju mieszkam :D).
Astutus
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz

