SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o odzywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 674
witam, sprawa wyglada nastepujaco:
mam 18 lat, 190cm, 67kg wagi i mam duze problemy z przybraniem masy miesniowej. nie cwicze, ale stosowalem diete, ktora niestety nie przyniosla prawie zadnych rezultatow (ulozona byla dobrze, 'zatwierdzona' przez espertow z dzialu Odzywianie) - wprawdzie nie stosowalem jej zby dlugo, lecz musialem zrezygnowac ze wzgledu na wyjazd na wakacje. chcialem sie zapytac czy istnieja jakies suplementy ktore pomagaja przybrac na masie osobie niecwiczacej - wiem ze nie stane sie w 3 dni bykiem, ale chcialbym przybrac kilka kg - przytyc tyle ile bedzie to mozliwe, kazdy kg sie przyda. czy istnieja moze tego typu srodki ktore pobudza rozwoj? jedyny warunek - 100% legalne i zdrowe, bez zadnych skutkow ubocznych. a jezeli nie ma takich, to moze jakies ktora da sie polaczyc z moja dieta tak aby stala sie efektywna? wtedy znow zaczalbym ja stosowac - a moze macie inne rady?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Jesli nie bedziesz cwiczyl / tj. bedzies siedzial w fotelu i wp*****lal to przybierzesz jedynie na masie tluszczowej / nie jest to chyba za madre ?.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 674
ja nie cwiczac i ogolnie nie wiele robiac nie moglem nic przytyc stosujac diete i jedzac naprawde duzo, gdyby do tego doszlo 1000-1500 kcal ktore musialbym dodac bo spalalbym je na cwiczeniach to bym pewnie schudl..tak sobie rozumuje :P ponawiam pytanie, czy istenija jakies suplementy ktore pozwalaja/wspomagaja rozwoj masy (np. dostarczaja extra WW i B, bo jesc juz wiecej nie jestem w stanie) zeby jeszcze bardziej wyjsc ponad to co musze zjesc i szybciej/bardziej przytyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2385
wiem że jest to trudne u nie ktorych osób . Jeszcze 2 lata temu ważyłem 64 kg przy 179 cm. Masz poprostu b. szybką przemiane materii, twoj organizm zacznie inaczej reagować w wieku 22 lat.

Rada jest tylko jedna. Zrób sobie koniecznie cykl ze 100 metki + 10 omki do tego dieta wysokokaloryczna ( gainery , mleka w proszku , cukier, słodycze) po cyklu pij browarki, używaj duże ilości cukru. Zobaczysz że bardzo ładnie pojdzie. Pozdrawiam

ROCCO SIFFREDI O
()====
O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Rocco inteligetna rada .. wziac o dupe roztrzasc.

teaK: Spowolnij metabolizm proste

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dr szukala pisal ze osoby majace wielkie trudnosci z przybraniem na masie moga sie ladowac pustymi kaloriami - oczywscie z glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Zawsze jakies wyjscie

Byle te pueste kalorie to nie browar i vooda

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wez rocco lepiej nic nie pisz jak masz takie rady dawac
koles nigdy nie cwiczyl na silownii, zadnych odzywek nie bral a ty mu koksy radzisz brac, wez sie w glowke puknij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2385
no koksy mu zmienią przemiane materii (metabolizm) i masa będzie łatwiej szła. a 10 omki to nic strasznego, kilka strzałów i po krzyku

ROCCO SIFFREDI O
()====
O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teak jezeli chcesz przybrac na masie miesniowej to wez sie za trening, staraj sie duzo jesc i regularnie, a od koskow trzymaj sie z daleka, od odzywek tez przynajmniej narazie, jezeli juz to se jakiego gainerka zazuc
a dietami se glowy nie zaprzataj w tym wieku, jedz po prostu wszystko co ci w lapy wpadnie w duzych ilosciach no i cierpliowsci troche, jak bedziesz solidnie trenowal i prowadzil zdrowy tryb zycia (ogranicz picie alkoholu a jak palisz to rzuc ) to osiagniesz swoj cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
pozwole sobie zacytować kawałek wypowiedzi zyz'a z postu "Kreta po mecie"

dotyczy Rooco: "...zanim pomyslisz o koksie wsadz leb miedzy drzwi i popros kogos z rodziny zeby nimi trzasnal...".

bum hehe

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki, a siła?

Następny temat

Unijni naukowcy przestrzegają przed stosowaniem kreatyny

WHEY premium