no wlasnie, cwicze juz ladnych lat pare z przerwami, ale ciagle nie czuję najszerszego,wiem co to zakwas najszerszego, ale nie wiem co to palenie i czy takowe mozna w poczuc w motyku, wydaje mi sie ze ciagne wszystko rekami, czy rozwiazal ktos podobny problem? czy powinienem zmniejszyc ciężary, a może zwiększyć?
moj trening w skrocie to:
4 X podciąganie
4,5 X przyciaganie sztangi w opadzie
4,5 X cos na maszynie na dobitke
powtorzen robie mniej na wolnych, a wiecej na maszynach
zawsze myslalem ze nalezy dolozyc do pieca zeby rosly plecy, ale moze nie tędy droga, czekam na sugestie Panowie
moj trening w skrocie to:
4 X podciąganie
4,5 X przyciaganie sztangi w opadzie
4,5 X cos na maszynie na dobitke
powtorzen robie mniej na wolnych, a wiecej na maszynach
zawsze myslalem ze nalezy dolozyc do pieca zeby rosly plecy, ale moze nie tędy droga, czekam na sugestie Panowie
Krzysztof Piekarz
wtedy u mnie plecy pracują i rosną.