Nie wiem czy mieliście okazje oglądać dzisiejsze wydanie "Wydarzeń" o 18:45 na Polsacie. Było o jakimś nowym środku "Speed8". O ile dobrze pamiętam to coś tam mówili, że zawiera to kofeine i takie tam duperele i że podobno bardzo mocne a co za tym idzie - niebezpieczne. Wycofali ze sprzedaży. Ale nie o to mi chodzi. Otóż mówiąc o innych podobnych środkach energetyzujących i powodujących spalanie tłuszczu zostały pokazane m.in. RedBull, Carbo Olimpu i chyba jeszcze Izostar oraz komentarz do tego obrazka: to uzależnia, organizm uodparnia sie na te środki i z czasem trzeba brać tego coraz więcej. Nosz ****a
Już widze co robią z tymi naszymi mejlami z prośbą o jakiś program dla sportowców. I wcale sie nie dziwie, że matka wyrzuci teraz jakiemuś chłopakowi Carbo czy też Gainera bo to ****a niebezpieczne i uzależni bo "pani doktor" w TV tak powiedziała
Zmieniony przez - Kaziol w dniu 2005-05-23 21:58:06
Już widze co robią z tymi naszymi mejlami z prośbą o jakiś program dla sportowców. I wcale sie nie dziwie, że matka wyrzuci teraz jakiemuś chłopakowi Carbo czy też Gainera bo to ****a niebezpieczne i uzależni bo "pani doktor" w TV tak powiedziała
Zmieniony przez - Kaziol w dniu 2005-05-23 21:58:06
Wiedza jest najlepszym anabolikiem
Krzysztof Piekarz