Mam nadzieje ze podobnego tematu nie było. Jesli tak to z góry przepraszam, ale szukałam i nie znalazłam. Chodzi mi o normalne ćwiczonka w domu. Od dłużeszego czasu ćwiczę, codziennie godzinkę. Pół godzinki jazda na rowerku, ok 23 km/h na najsłabszym obciążeniu (ponieważ zależało mi żeby schudnąć, a nie wyrobić sobie mięśnie) i pół godzinki stałego zestawu ćwiczeń na biust, pośladki i brzuch (ćwiczenia spokojne typu brzuszki). Co jakiś czas chodzę również na basen i tam sobie ćwiczę i pływam.
Schudłam już ponad 20 kg i jeszcze z 10 chciałabym zrzucić. Oczywiście mam problemy ze skórą, ale to nie ten dział. Bynajmniej walczę cały czas kosmetykami. Teraz nie wiem czy powinnam ćwiczyć ciagle te same ćwiczenia i może czy powinnam zamiast robić ich więcej ilościowo, dłużej ćwiczyć jedną serię. I czy nie powinnam wymysleć sobie jakiegoś innego zestau ćwiczeń i robić naprzemiennie. Bo z tego co się dowiedzialam, nie powinno się ćwiczyć ciagle tego samego. A może powinnam zacząć ćwiczyć jakieś ćwiczenia aerobowe? Do tej pory nie chciałam obciążać kolan, dlatego w ten sposób nie ćwiczyłam.
Faktycznie dietuję, ćwiczę i chudnę, ale nie zauważyłam, żeby moje ciało wygladało lepiej. A mam i dużo zbędnego tłuszczyku i cellulit i w ogóle moje ciałko ma wiele zo życzenia, a chciałabym mu jakoś efektywnie pomóć. Będę Wam ogromnie wdzięczna za opinie i może jakieś rady. Pozdrawiam cieplutko!
Schudłam już ponad 20 kg i jeszcze z 10 chciałabym zrzucić. Oczywiście mam problemy ze skórą, ale to nie ten dział. Bynajmniej walczę cały czas kosmetykami. Teraz nie wiem czy powinnam ćwiczyć ciagle te same ćwiczenia i może czy powinnam zamiast robić ich więcej ilościowo, dłużej ćwiczyć jedną serię. I czy nie powinnam wymysleć sobie jakiegoś innego zestau ćwiczeń i robić naprzemiennie. Bo z tego co się dowiedzialam, nie powinno się ćwiczyć ciagle tego samego. A może powinnam zacząć ćwiczyć jakieś ćwiczenia aerobowe? Do tej pory nie chciałam obciążać kolan, dlatego w ten sposób nie ćwiczyłam.
Faktycznie dietuję, ćwiczę i chudnę, ale nie zauważyłam, żeby moje ciało wygladało lepiej. A mam i dużo zbędnego tłuszczyku i cellulit i w ogóle moje ciałko ma wiele zo życzenia, a chciałabym mu jakoś efektywnie pomóć. Będę Wam ogromnie wdzięczna za opinie i może jakieś rady. Pozdrawiam cieplutko!
Krzysztof Piekarz