Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
7
witam.mam pytanie.nigdy nie cwiczylem i nie mam czasu na chodzenie na silownie.mam w domu hantle i chcialbym troche pocwiczyc,zeby troche rece urosly i sie lepiej poczuc.nie wiem jak czesto mam trenowac,jakie dokladnie cwiczenia wykonywac no i z jaka czestotliwoscia.prosze o pomoc.
Szacuny
3
Napisanych postów
316
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
5699
haha no stary musisz wiedzieć że takich pytań sie tu nie zadaje. Trzeba samemu ruszyć myszką i wpisać temat jaki ci interesuje w tzw. wyszukiwarce, każdy z nas jakoś zaczynał ale o WYSZUKIWARA to podstawa pzdr