mam rozłożony plan treningowy tak ze ćwicze 6 dni w tygodniu oprócz niedzieli , zazwyczaj ćwicze rano ( czasami koło 15 ). Chciałbym sie dowiedzieć co i kiedy jeść ( czego unikać ) aby narazie uzyskać dobrą masę mięśniową . Jakie witaminy ? bądź zestawy witamin ? Z góry dzięki za odpowiedzi .
! kulturystyka !
Krzysztof Piekarz