Mieliście grudki w Xpand?
Ja właśnie otworzyłem puchę i jest tego trochę..Nerwy zaczynają mnie nosić..
Ja właśnie otworzyłem puchę i jest tego trochę..Nerwy zaczynają mnie nosić..
YeeeeaHHaaaaaaaa!!!! 
Ilość wyświetleń tematu: 4574
YeeeeaHHaaaaaaaa!!!! 
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
może to od wilgoci
trener, instruktor, zawodnik ifbb
http://www.sfd.pl/Marian__Dziennik_i_porady_dla_Juniorów-t993712.html
każdy może się somyślić po chwili zastanowienia

trener, instruktor, zawodnik ifbb
http://www.sfd.pl/Marian__Dziennik_i_porady_dla_Juniorów-t993712.html
Pozdrawiam wszystkich VTEC !
trener, instruktor, zawodnik ifbb
http://www.sfd.pl/Marian__Dziennik_i_porady_dla_Juniorów-t993712.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły