SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile podniesiecie na bica?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jako ze jestem poczatkujacym to mam pytanko. Ile podniesiecie na bicepsy na gryfie prostym, lamanym i na modlitewniku? Oczywiscie chodzi mi o dwie rece....

romek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 28540
14 lat - 51 kg na prostym gryfie poprawnie bez ruchu oszukanego .

Już za dużo tych samych postów .


"sfd" to wspaniała rzecz

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 84 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20217
Uwazam ze nalezy stworzyc osobny dzial na tego typu pytania gdzie kazdy sie wypowie bo takie posty w dziale trening z czestotliwoscia raz na tydzien kazda partia miesniowa sa meczace !

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4469
Gryf prosty: 40kg
Lamany: 46 kg
Modlitewnik na Lamanej:31kg
Przy wieku 15 lat.

Rolling On The Floor Laughing - ROTFL

:o

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na prostym 45
lamany ok 50
modlitewnik prosty 30

romek
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Taki post juz byl...
i podobnie jak Si2uiel ->takie posty wydaja mi sie meczace..

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
w wieku 15 lat 40 kg na prostej na biciol heheheheh
to kiedy zaczołeś ćwiczyć kulturystyke w wieku 12 lat ????
albo jeszcze wcześniej ))) nie wierze że na czysto
pozrawiam

Oyama karate
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4112 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15525
no nie powiem, 15 lat i biceps 37 to cholernie dużo, nie do końca wierze, jak mój poprzednik, moje zdanie jest podobne, za to 12 lat masz soga, bo sie z tym zgadzam.
kurde, znowu sie powtarzam, sie powtarzam, sie powtarzam

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
jeśli sądzisz że :
jestem d****em, geniuszem
powiedziałem głupio, mądrze
nie lubisz mnie, lubisz mnie
znasz mnie, nie znasz mnie
lub sądzisz o mnie i o mojej wypowiedzi coś innego, potwierdz to naciskając ten mały rysunek z boku :):D:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bylbym w stanie uwierzyc
ja mam 17 i prawie na poczatku cwiczen podnosilem juz 45 i dalej nie chce ruszyc

romek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4112 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15525
wesoły... 17 w bicepsie? ;):):):):)

żart

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
jeśli sądzisz że :
jestem d****em, geniuszem
powiedziałem głupio, mądrze
nie lubisz mnie, lubisz mnie
znasz mnie, nie znasz mnie
lub sądzisz o mnie i o mojej wypowiedzi coś innego, potwierdz to naciskając ten mały rysunek z boku :):D:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
50kg na sztandze prostej stojąc - jakieś 6-8 powtórzeń (poprawnych, bez zarzucania)

40kg na modlitewniku gryfem łamanym - 4-6 powt. poprawnych

Obecnie już nie próbóje schodzić do 4-6 powtórzeń na biceps. Powód - zbyt wysokie ryzyko kontuzji.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
ja tyko w seriach robie...nie probowalem na sile...ale podobnie jak acid 52kg 6-8powt.(poprawna technika z napinaniem caly czas bicow)

"Latwiej Jest Osiagnac Sukces, Trudniej Na Niego Zasluzyc"

Pozdrawiam
misoo

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Michaila

Następny temat

Michail - gratuluję !!!

electro
Polecane artykuły