czy mogłby mi ktos pomoc w obliczeniu ile powinnam kalorii zurzywac na diecie redukcyjnej? Chce schudnąc 3 kilo... Obliczałam sobie na 2 rózne sposoby i wychodza mi rozne wyniki. raz z 2200 kaza odjac 500 co daje 1700 kcal, a innym sposobem wychodzi mi 1200 i z tego odjac 500 czyli 700??? ( tak zaokraglajac)To ja juz nie wiem ile mam wcinac tych kalorii? Dodam, ze od 2 m-cy jem ok ok 1400 i nic nie schudłam!
Moja waga: 47 kg, wzrost 160 cm, cwicze 4-5 razy w tygodniu ( aerobik 1 godz+ aeroby na rowerku 30-40 min)
Jesli mogłby mi ktos obliczyc poprawnie ile kcal powinnam jesc zeby schudnac te 3 kilo to bylabym wdzieczna bo juz zgłupiałam!
Moja waga: 47 kg, wzrost 160 cm, cwicze 4-5 razy w tygodniu ( aerobik 1 godz+ aeroby na rowerku 30-40 min)
Jesli mogłby mi ktos obliczyc poprawnie ile kcal powinnam jesc zeby schudnac te 3 kilo to bylabym wdzieczna bo juz zgłupiałam!
Krzysztof Piekarz
wiec moze dlatego nie schudlas 