witam mam zamiar sobie kupic jabłczan i niewiem ktory jest najlepszy
bardziej by mnie interesował niedrogi albo za bardzo nie drogi
i z czym najlepiej by go brac jstem juz po 1 cyklu kreatyny wiec bedzie to moj 2 cykl z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
bardziej by mnie interesował niedrogi albo za bardzo nie drogi
i z czym najlepiej by go brac jstem juz po 1 cyklu kreatyny wiec bedzie to moj 2 cykl z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
<<<<<<<<---->>>>>>>>>>
Krzysztof Piekarz