SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Anoreksja a siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 779
Czy znacie jakieś przypadki, że anorektyk dzięki siłowni (i diecie) wrócił kiedyś do formy (tzn. stał się znów zwykłym człowiekiem) albo nawet poprawił się w stosunku do stanu sprzed choroby?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 779
oj Dżony Dżony, za dużo szotów było. Widać że mógz uszkodziły.
A tak po jakiego ch się odzywasz, jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia?!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29299
Tak.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19308
z anoreksji popadnie w bigoreksje ;P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
osobiscie nie znam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 779
No to opowiem wam swoją historię...

Doprowadziłem się do takiego stanu, że ważyłem 42,5 kg przy 174 cm (a było to we wrześniu 2004). Na początku masa ani nie drgnęła, pomimo tego że zacząłem jeść jak szalony. Dopiero jak zacząłem machać ciężarkami 2 kg!! coś zaczęło się dziać, do końca 2004 dojechałem do 47kg (samych mięśni - byłem na badaniach i miałem mniej niż 2% tkanki tłuszczowej w organiźmie). No i ta waga stanęła do marca tego roku. Dopiero jak chwyciłema za hantle 5 kg i sztange 14 kg i zacżąłem jeżdzić na rowerze, waga znów ruszyła w górę. Obecnie mam już prawie 51 kg. Zdobywanie czystej masy mięśniowej idzie cięęęężko, ale idzie. Mam nadziej, że kiedyś dojade do 60kg.
P.S. W życiu nie miałem więcej nież 59kg - więc chyba może być ciężko.

Może macie jakieś rady dla anorektyka??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile masz lat??
...
Napisał(a)
Usunięty przez PePoNeNt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12

sram na was

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
nie mam pytań - jesteś poryty

Miętki Ci mówił, że masz zmienić podpis bo ban!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 779
prosze o BANA dla tego pana przejechan
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15886
Daodałem go w nominowanych do bana
Rewolt dawaj na priva
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
hmmm no ja jestem przypadkiem poprawy z 53kg 176 cm "urosłem" do ok 73-75kg 180cm
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps...

Następny temat

czy to Arni?

electro
Polecane artykuły