SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Spalacz bez kofy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8941
Znajomy ma 40 lat i jak to w tym wieku bywa brzuszek!Nie cwiczy na silce ale moze go namowie!Gra amatorsko w pilke!Prosi o jakis spalacz tylko niestety nie moze brac kofeiny wiec wiekszosc spalaczy odpada!Co byscie zaproponowali????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
Thryocuts 2 ,Bleze ,T3 ,zielona cherbata (liczy sie jako koffa ale to --> ) ,tran,lecytnya,wapn,dieta,trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8941
Jak zawsze na miejscu!Gratulacje moda Q!
Dietetyka ma swojego ale chyba kiepskiego skoro ma brzuszek!
A ktory z tych spalaczy bylby najlepszy i w miare bezpieczny bo mi potem powie ze go chce czyms naszprycowac!Cena nie gra roli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8941
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27092
Dieta, aeroby, a do tego lightowy komplet SAN`a: BLAZE + T3 + ThyroCutsII + Vanquish = ~350zł

Blaze - przez miesiąc 2 dziennie (chyba tak jeszcze nie brałem :)
TCII - stopniowe wejście do kapsułek 6 dziennie i stopniwe zejście.
T3 - Do 6 kapsów dziennie. Zacząć jak TCII zacznie się kończyć.

W razie nadmiernego apetytu Vanquish - ale z umiarem. Najlepiej przesunąć kolację na trochę wcześniejszą godzinę, i przy braku silnej woli zapchać się nim aby nie podjadać.

Powinno bardzo dobrze podziałać.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8941
Dzieki chlopaki!
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
thyrocuts 2 podnosi cisnienie i to bardzo wiec odpada vanquish to "zwykla" hoodia i to nie spalcz a bloker glodu

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-04-02 20:23:55
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8941
OK czyli ma kupic Blaze i to mu nie zaszkodzi bo gosc ma 40 lat???
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
wieszzaszkodzic moze smiertelnie i aspiryna ,ale blez to mustacjia 7-oxo dhea wiec powino mu pomoc
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenko i kreatyna - wazne

Następny temat

Kreatyna + białko

electro
Polecane artykuły