Sorry kejt, ze jeszcze raz cię niepokoję (wiem, obiecałem, że nie będę tak często)!
Rzuć, proszę fachowym okiem na butki
http://www2.bednarek-sport.pl/pl/index.php?id=prod&f=tow&g=1001&tw_id=268
i napisz, czy warte są kupienia (ciągle waham się jeszcze czy może Kayano XI - ale kurcze drogie są - nie wiem czy warto je kupić dla mojego amatorskiego biegania).
Pozrowienia
Bigiel
Zmieniony przez - Bigiel w dniu 2005-03-30 10:20:33
Rzuć, proszę fachowym okiem na butki
http://www2.bednarek-sport.pl/pl/index.php?id=prod&f=tow&g=1001&tw_id=268
i napisz, czy warte są kupienia (ciągle waham się jeszcze czy może Kayano XI - ale kurcze drogie są - nie wiem czy warto je kupić dla mojego amatorskiego biegania).
Pozrowienia
Bigiel
Zmieniony przez - Bigiel w dniu 2005-03-30 10:20:33
Amo lo sport
Omnia deficiant, animus tamen omnia vincit