pytanie jak w temacie. dodam ze waze 56, dzieki diecie i treningowi na mase "zrobilem" 5. lecz wyszlo slonko i wiadomo ze rower nie sprzyja rozwojowi w kulturystyce jednak chcialbym dalej chodzic na silke i nie zaniedbywac innych czesci ciala. ma to sens i jaki wtedy zastosowac trening? moge dalej stosowac ten plan na mase ale z mniejsza intensywnoscia?
Student Turystyki i Rekreacji 
Krzysztof Piekarz