...
ja sie boje tylko tego ze zostane zwyklym dezerterem bo to troche kweitu sie utrzepie ale coi potem trzeba by jakis interes z tych piweniedzy rozwinac bo bez tego sie nie da
...
Ludzie, jak was czytam to nie wiem czy sie śmiać czy płakać. Połowa "fachowców" kogoś zna a połowa slyszala. Ilu z was było w WP? "Idz lepiej do GROM-u..." K***A, ludzie,wy wiecie co piszecie? Gdzie GROM a gdzie Legia? Legia w tej chwili to najzyklejsza armia zawodowa. Rygor nie wiekszy niz był w Lublińcu na SPiMS a i wysiłek fizyczny niewiele większy. "Szumowiny z calego świata, mordercy"...Za dużo filmów!!! Pełno różnych małolatów, kolorowych i Słowian (w tym Polaków) Nasi to niezłe k***wy. Jeden ci pomoże a dwóch dokopie. Są normalne przepustki (na Regimentach) i urlop raz w roku , jak w WP. Byłem w JW4101, byłem w Aubagne i Castelnaudary... Mam co porównywać. Poznałem sporo fajnych ludzi (i jakoś bez urazów psychicznych-a służyli rożny okres czasu), tak samo jak i najgorsze k***y. A wy*****i mnie z powodu kontuzji (tzn. sam odszedłem). I jakoś po wyleczeniu zamierzam znów jechać. Nie wierzcie legendom!
Nie mówię, że oni nie są żli... Mówię, że my nie jesteśmy święci...
...
DO BREGALADA:czesc a wiec tu musze sie z tobą zgodzic,ze nalezy to przezyc,bo inaczej bedziesz sobie to wypominał.Ale mówie ci szczerze nie spodziewaj sie tam dobrej kasy,sama sądzę,ze ta gra''jest nie warta swieczki''Moj chłopak jest tam 7mies. i jest mu ciezko z tego względu ,ze mnie tam nie ma,gdy tylko tam zamieszkam we francji sądze ze bedzie o.k. ale odradza r.e.p.jesli duzo wazysz,bo skoki dadzą ci popalic!!!jesli wazysz60,70 dasz rade!powodzenia(jesli to cie kreci i masz dobrą kondycję to powinienes dac rade,no i jezeli nie masz dziewczyny!!)
...
dziewczyny nie mam do 70 moge zrzucic
chociaz ja aktualnie mam inny plan na zycie
jak narazie podoba mi sie studenckie zycie hehe niemniej jednak gdyby perespektywy takie jakie mam teraz sie przedemna zamknely to pewnie sprobowalbym w tamta strone bo juz nie raz myslalem czy by nie ******lnac wszystkiego i nie isc najpierw do naszego woja a potem do legii, jak bedzie czas pokaze
pozdrow go od nas i powiedz zeby sie trzymal
chociaz ja aktualnie mam inny plan na zycie
jak narazie podoba mi sie studenckie zycie hehe niemniej jednak gdyby perespektywy takie jakie mam teraz sie przedemna zamknely to pewnie sprobowalbym w tamta strone bo juz nie raz myslalem czy by nie ******lnac wszystkiego i nie isc najpierw do naszego woja a potem do legii, jak bedzie czas pokaze
pozdrow go od nas i powiedz zeby sie trzymal
****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska
ta Bronia)
bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)
...
Najlepiej wazyc 40kg i byc latawcem - bez przesady joko
Ktory gosc w wieku ok 30 lat wazy 60,70 kg?
Ktory gosc w wieku ok 30 lat wazy 60,70 kg?WHO DARES WINS
...
sa tacy co waza tyle ja tez slyszalem ze skoczek wazacy powyzej 80 ma raczej ciezki zywot
****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska
ta Bronia)
bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)
...
Oj zdziwiłbyś się Wjk, mocno.
So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid
...
Jezeli tak mowisz Kicius :) Ale 60kg to troche malo, jak na goscia. Ale to tylko moje zdanie.
Pzdr, laik Wjk.
Zmieniony przez - Wjk w dniu 2005-03-18 12:29:37
Pzdr, laik Wjk.
Zmieniony przez - Wjk w dniu 2005-03-18 12:29:37
WHO DARES WINS
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Obrona przed psem
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- ...
- 84
Następny temat
.