czesc, niedlugo zaczynam cykl na kreatynie :)
10 gram w treningowe, 5 gram rano na czczo z 50 gram glukozy, po treningu 5 gram z 50 gram carbo
5 gram w nietreningowe na czczo z glukozą :)
35 gram białka SP80 na noc :)
powyzsze zestawienie raczej nie podlega dyskusji (chyba, nie? :P)
ale mam pytanie, mam preparat witaminowy, kiedy go brac? kiedy brac cynk?
jakbyscie mieli jakies sugestie odnosnie mojego cyklu to prosze zapodawa smialo :D
10 gram w treningowe, 5 gram rano na czczo z 50 gram glukozy, po treningu 5 gram z 50 gram carbo
5 gram w nietreningowe na czczo z glukozą :)
35 gram białka SP80 na noc :)
powyzsze zestawienie raczej nie podlega dyskusji (chyba, nie? :P)
ale mam pytanie, mam preparat witaminowy, kiedy go brac? kiedy brac cynk?
jakbyscie mieli jakies sugestie odnosnie mojego cyklu to prosze zapodawa smialo :D
Krzysztof Piekarz
