SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka kreatyna na 3 cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7276
Przy dwuch bralem mono ale jak wiadomo za pierwszym super, drugi moze byc.Wiec pytanie jaka teraz citrate?No i jakiej firmy?

--==Masa ponad wszystko!!!==--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2569
BULMASTIF twoja wypowiedź jest jedną z najlepszych jakie czytałem na tym forum
" Kupuj zawsze towar najlepszy na jaki cie stać "
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1545 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8575
jakiś jabcok, masz kase to xpand albo creafusion itp.

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 7 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7571
Możesz sobie kupic Cell Pumpa z Biogenixa B.Dobra kreatyna.PZDR
1

Venom2

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31924
to zalezy jaka przerwe miales i czy ostatni cykl mocno cie "skopal". jezeli miales spory odstep czasu (5-6 miesiecy) to wez mono+carbo a jak miejszy odstep to proponuje jabcoka lub etyline
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14364
nic nie stoi na przeszkodzie żeby dorzucić coś mocniejszego, pytanie ile chcesz wydać?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupuj zawsze towar najlepszy na jaki cie stać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7276
Cos mocniejszego?Cos do 70zl chce znalesc.Cell pump to dosc ciekawa i nie droga propozycja chyba...

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14364
CP jest pare złotych droższe niż 70 zł(76+ przesyłka), przynajmniej w sklepie sfd. Nie wiem czy znajdziesz gdzieś taniej. Jak gdzieś jest to inni forumowicze będą wiedzieli gdzie. Dobry wybór

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7276
W allegro jest za 65zl + przesylka 5zl.

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14364
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44272440

wygląda ok, ale na allegro nigdy nie wiesz tak naprawde

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4131
ja bym raczej nigdy nie kupil na allegro nic z odzywek...
a CP rowniez polecam - bardzo dobre

__________________________________

Shut The f*** Up And Train !

Ja - http://www.sfd.pl/temat231404 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

N-Large 2 Prolab czy Perfect whey protein

Następny temat

ZMA do kreatyny!!

electro
Polecane artykuły