Żeby zamknąć już, albo póki co, temat posiłków okołotreningowych zapytam:
Tyka piszesz:
"Jeśli masz jakieś dni wolne to oddziel siłownię od aerobów - w dni treningu siłowego jedz posiłek potreningowy zaraz po treningu, po aerobach odczekaj godzinkę"
ale w obu przypadkach, zarówno zaraz po aero jak i sile, wziąć jeszcze dodatkowo węgle, których NIE WLICZAM do bilansu kalorycznego?
(np. 30 g glukozy, albo wafla z miodem?)
czy też chodziło Ci może o to żebym dała sobie spokój z tymi węglami,i np. po aerobach wykorzystywała "after burn"??
bo już sie trochę pogubiłam..
what'd ya think?
Tyka piszesz:
"Jeśli masz jakieś dni wolne to oddziel siłownię od aerobów - w dni treningu siłowego jedz posiłek potreningowy zaraz po treningu, po aerobach odczekaj godzinkę"
ale w obu przypadkach, zarówno zaraz po aero jak i sile, wziąć jeszcze dodatkowo węgle, których NIE WLICZAM do bilansu kalorycznego?
(np. 30 g glukozy, albo wafla z miodem?)
czy też chodziło Ci może o to żebym dała sobie spokój z tymi węglami,i np. po aerobach wykorzystywała "after burn"??
bo już sie trochę pogubiłam..
what'd ya think?
'I don't know know where the answers lie, but I try not to get hung up on the questions.'
) i zaraz potem posiłek

ehh coffee rulezz

