Szacuny
0
Napisanych postów
64
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
1181
witam wszyskich!
zaczolem ost. po malej przerwie cwiczyc i pod lozkiem znalazlem nowiutka ;) puszke ovopola o ktorej kiedys zapomnialem. wyglada i pachnie calkiem normalnie. tylko ze data spozycia byla 17.02.2003 :/:/:/
No i tak sie zastanawiam sie czy mam tego sprobowac czy to wyj...tzn. wyrzucic, choc troche mi szkoda, bo w tej chwili niestac mnie na jakies odzywki...
Szacuny
0
Napisanych postów
64
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
1181
Dzieki za odp. panowie!
Ja juz wiem kto wsunie I porcje - pies mojej starej a potem ewentualnie ja sprobuje troszeczke jesli oczywiscie pies nie zdechnie