Sorki z góry za taki temat, ale nie wiedziałem co napisac...
Chodzi mi o to aby bez żadnych odżywek etc. i siłowni wyżeżbić swoje ciało. Dokładnie mi chodzi o to zeby klatka była duża ładnie wyżezbiona, biceps brzuch, ogólnie cała górna cześć ciała. Wiec prosiłbym o jakis plan treningu ktory mozna robic w domku (cos jak pompki brzuszki etc. Ile powtórzen w jakie dni itd.) Z góry dzięki i sorki za kłopot!!!
Chodzi mi o to aby bez żadnych odżywek etc. i siłowni wyżeżbić swoje ciało. Dokładnie mi chodzi o to zeby klatka była duża ładnie wyżezbiona, biceps brzuch, ogólnie cała górna cześć ciała. Wiec prosiłbym o jakis plan treningu ktory mozna robic w domku (cos jak pompki brzuszki etc. Ile powtórzen w jakie dni itd.) Z góry dzięki i sorki za kłopot!!!
Krzysztof Piekarz

bo jak nei masz masy i rzezbisz to beidzesz jak Bruce Lee ale gorszy