Mam 15 lat 191cm 90kg .Jestem wysoki i chcę nabrać masy .Czy stosowanie
odżywki białkowej olimp matrix i kreatyny 1000 pomoże mi w nabraniu
siły i masy.biceps 37 klata 113 udo 63.z góry dziękuje.
odżywki białkowej olimp matrix i kreatyny 1000 pomoże mi w nabraniu
siły i masy.biceps 37 klata 113 udo 63.z góry dziękuje.
Siłacz
Krzysztof Piekarz
