troche sie przeziebilemi ostatni trening mialem w srode ,a opuscilem piatkowy-wigilijny ,dzisiaj czas na trening kolejny ,pytanko ,czy opuszczenie jednego treninbu to duzy grzech?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
niedobrze, przeziebienia trwają nie krócej niz 2tyg wiec mozesz na tydzien zrezygnowac z cwiczenia gdyż nie ma to sensu
pozniej zaczynasz od poczatku mikrocykl ktory przerwałeś
pozniej zaczynasz od poczatku mikrocykl ktory przerwałeś
...
to nie jest przyjemne, miałem zawroty głowy po treningu
poza tym duzo z siebie nie mozesz dac i intensywnosc jest tak mizerna ze trening traci sens
poza tym duzo z siebie nie mozesz dac i intensywnosc jest tak mizerna ze trening traci sens
...
dlatego mówie, jak nie jest poważnie przeziębiony,
jak ktoś ma siłe ćwiczyć i nie ma nie rzyjemności po treningu to nie ma sensu odpuszczać treningu
jak ktoś ma siłe ćwiczyć i nie ma nie rzyjemności po treningu to nie ma sensu odpuszczać treningu

Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
