SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przerwa w treningach

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
jest to mój pierwszy post w "Trening w domowych warunkach". Otóż trenuje wspinaczke, oraz jako wspomagacz treningu chodze na siłke, Ćwicze głównie pod kątem siły i troche masy. Teraz przez tydzień nie mogę ćwiczyc gdyż mam zapalenie krtani. I tutaj pojawia się moje pytanie... czy moglibyście poradzić mi jakiś zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu by zapobiec spadkowi siły, zwłaszcza, że zawody się zbliżają... I drugie pytanie(wiem, ze to nie ten dział, ale...) jak radzicie teraz ułożyć mi diete gdy moja "ruchliwość będzie praktycznie zerowa"? Do tej pory miałem diete na +500kcal.
Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie mogę tego zrozumieć, na inne posty odpowiadacie a na mojego oczywiscie nie możecie? I tak zawsze jest, co zadam jakies pytanie to nie doczekauje się żadnej odpowiedzi. Fajne forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
Ja nie mogę tego zrozumieć, na inne posty odpowiadacie a na mojego oczywiscie nie możecie? I tak zawsze jest, co zadam jakies pytanie to nie doczekauje się żadnej odpowiedzi. Fajne forum...


czujesz sie zazdrosny? pomijany? czy mama sie toba nie zajmowala jak urodzilo sie mlodsze rodzenstwo? moze powinienes porozmawiac o tym z psychologiem? a moze mama cie rozpiescila za bardzo bo po godzinie juz chcesz miec odpowiedz. rozdziablio piskle dzioba i dzownice chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedź, dużo mi to wsniosło do sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podtrzymuje wciąż to pytanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
mnie sie wydaje ze Ciebie oto tu nikt do konca nie rozumie xD

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To moze bylibyście chociaz tak łaskawi i powiedzieli czego nie rozumiecie? To z chęcią wytłumacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cierpliwie czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
A jaki to sprzęt masz w domu ?

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hantle, takie stelaże do pompek i tyle...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem słabiutki :/

Następny temat

rzeźba + góra klatki

WHEY premium