SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Choroba w trakcie HST - co robić?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
...a mianowicie taki, ze sie rozchorowalem. Ostatni trenig zrobilem w poniedzialek (5. trening pietnastek), a we wtorek juz nie moglem sie nawet z krzesla podniesc i do dzis jest niewiele lepiej.
I co mam zrobic? Jak wyzdrowieje to kontynuowac tam, gdzie przerwalem, zaczac od nowa?
Dzieki z gory,pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
od nowa i nie ma sie co przejmować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
dzieki pepo, sog poszedl.
ale wlasciwie to ja sie wczoraj przemoglem i poszedlem na trening, jak na chorobe to dobrze mi nawet poszlo, tylko klata ucierpiala, bo nie bylem w stanie zrobic 15 tylko 14 powt.
Ale mam inny problem - przerwa swiateczna. 5 dni silownia bedzie zamknieta. Czyli co, jednak bede musial zaczynac od nowa??!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jak nie chcesz od nowa całego makrocyklu to po powrocie na siłownie powtorz ostatni mikrocykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
czyli np cala serie "10"? nawet jesli zdaze zrobic tylko 2 treningi tych "10"? Dzieki, sog nr 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
tak, nawet jesli zrobisz 2 treningi to powtorzysz je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
oka dzieki, pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie moje hst

Następny temat

Propozycje alternatywne dla przysiadów.

WHEY premium