SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przerwa 1min czy 1,5-2min

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 225 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21145
Witam mam takie pytanie moze to sie wydac glupie lecz sie zastanawiam nad iloscia min,sekund w przerwie

czy cwiczyc 1min przerwa miedzy seria troszke mniejszymi ciezarami

czy cwiczyc z przerwa 1,5-2min o pare kg wiecej i przy tym mi sie wyda wieksze skatowanie miesnia

przypomne ze zalezy mi na masie ;) i to jest trening na mase
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja *******e ****a mać.
niemożliwe!!!
zakładać temat żeby się zapytać jakie robić przerwy!!!
w każdym temacie gdzie masz jak ułożyć i na czym polega dana metoda są napisane przerwy między seriami!
60-90 sek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 225 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21145
troszke sie interesuje a ty ogarnij sie ;)
bo piszesz jak wielka jedna pala ;) mamusia wie ze tak piszesz?
napewno w bicku 25 w glowie pusto i wielki cwaniak z forum :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczytaj. zależy od celów itd. możesz robić krótsze przerwy nawet i też Ci mięśnie urosną na mnie najlepiej działa seria za serią 60sekund to max wtedy leci ze mnie i czuje, że trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
im krotsze przerwy tym bardziej idzie Ci w rzezbę np podczas treningu na super rzeżbę przerwy nie powinny wynosic- dluzej niz 30sec. {Źr.Stefan Mizieliński - Kulturystyka} wiec wieksze ciezary , mniej powtorzen lecz dluzsze przerwy gdy masa :)

Zmieniony przez - cyryl1992 w dniu 2009-12-13 19:39:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Czy 60s czy 90 to nie ma prawie żadnego znaczenia nie ma, a wy tu o jakiejś rzeźbie piszecie. Na redukcje to jest dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
znaczy wieszno jest cos takiego jak podczas interwalow ze jak wiecej odpocznie miesien to pozniej z wieksza itnensywnoscia pracuje podczas kazdego nastepnego powtorzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Carukos dzieciaku lepiej zajmij się czymś innym bo to nie dla ciebie.
pusto w głowie to ty masz napewno.

Zmieniony przez - Piter92 w dniu 2009-12-13 20:16:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
Przerwy robi się takie, aby wyrównać pracę serca i trochę ochłonąć.
Nie ma zasady że przerwy robisz 60 czy 120 sekund. To wszystko zależy od ćwiczącego i jego możliwości.
A ty piter trochę się uspokój i jak tak masz pomagać to nie pomagaj wcale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robert no juz nie przesadzajmy, każdy temat opisujący metodę treningową pisze jakie się powinno robić przerwy, chłopak nie jest pierwszy raz na forum to po pierwsze powinien wiedzieć...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek

Następny temat

Trening dla początkującego w domowych warunkach. Pomoc.

WHEY premium