SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwicze 5 dni w tyg. po 20 min. czy sie cieszymy?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 162
od poniedzialku do piatku miedzy 18:00 a 18:30 nie ma mnie dla rodziny, brata wygonie z pokoju jak wejdzie, nie pojde do matki jak mnie zawola czy to jest efekt tzw. niepozadany lub gorzkie zale prowadzace do sukcesu pierwszej strony medalu?

elo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Nie rozumiem pytania.
Chcesz powiedzieć że jak o 18:00 matka krzyknie: "Synu! Pali się!"
to Ty nie zamierzasz przerywać treningu tak?
Naprawdę nie wiem o co Ci chodzi ale chyba teraz to już bardziej dylemat moralny masz przed sobą niż pytanie odnośnie treningu ;)

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie to jest tak, że jak córa zaczeła płakać w czasie robienia barków to sobie prawie zrobiłem hantlem dziure w głowie Czym więcej spokoju w czasie treningu tym lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Najlepiej po prostu wcześniej poprosić o zostawienie w spokoju n czas treningu i tyle. Wiadomo że czasem są przypadki kiedy trzeba po prostu przerwać ;)

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
ta ja kiedyś miałęm taki problem że awantura w domu wyzywanie bo mama namnie krzyczałą jak ćwiczyłem muza za głośno itp itd ale teraz jest ok a w ogóle jak się przed treningiem denerwuje to nie mam siły potem cwiczyć :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam ten gryf i co z nim robic jak same plecy cwicze

Następny temat

Girevoy Sport

WHEY premium