SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

.. po mojej masówce!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1837 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7500
cześć
paru osobom podobał się mój cykl masowy i chcieli żebym po jego skończeniu opisał jak wszedł . a więc było to:
4800g Mass XXL
2kg Carbo
750g night protein blend
250 kaps krety
90 kaps ZMA

A więc przez 5 tygodni cyklu wskoczyło mi prawie 5 kg masy !! w sile toniewiem ale troszke też wskoczyło bona ławce tez jakośsporołątwiej mi sie bierze .... tak jakoś super rezultatów w wyglądzie niezauważyłem ...!
pozdro

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1837 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7500
no !! ... tric też zmienia swoją objetość !!.. wiecie jak sienapina trica . całkowity wyprost ręki ... i tak se właśnie mierze 3głowego!
najlepszego z okazji swiąt!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7322
Po takim cyklu spodziewałbym sie czegoś wiecej ale to tylko moja opinia

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Dobre efekty.
Za mało kreatyny.Powinieneś jeszcze zjeść drugie opakowanie by wpełni ja wykorzystać.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1930
s wymary?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1336
a chcesz ZMa OLipu za 70zł :) 120kasp to sie zglos na nr.gg 5183815
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Dobra cena..
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7322
qazar wiecej masy bo przeciez nie cudów

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1837 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7500
no krety mogłem wiecej .. ale niewiedzieć czemu to olałem !!
a wymiary !! troszke gdzie niegdxzie poszły do góry !! biceps (tylko ) 1cm klata 2 tric 1 cm .. udo 1 cm .. pas 1,5 cm ... niewiem sam gdzie ta masa polazła

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze jak piszesz że pas poszełd 1,5 cm, to te 5 kg nie poszło ci tylko w mięśnie.Po drugie po krecie jeszcze około miesiąc jest zwiekszona retencja w tkance mięśniowej. Więc za miesiąc sprawdź ile ci poszło
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1837 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7500
no no ....
ej .. raczej norma jest ze gainerki i inne węgle nieidą tylko w miesień !! chociaż niezauwazyłem zebym miał powiedzmy an bżuchu wiecej tłuszczu niz wczesniej !! krateczka zachowała sie!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co mam robic po???

Następny temat

Thermal PRO

electro
Polecane artykuły