Ludzie nie dawajcie fotek po kilku miesiącach ćwiczeń, naprawde nie jest co oceniać a to co jest to już było, a dzięki ćwiczenią w niewielkim stopniu się polepszyło. ******lca można dostać jak gośc po 2,3 miesiącach zdjęcia wysyła, takemu coś urośnie i odrazu się podnieci. Po 2,3,5 latach rozumię(ewentualnie po roku), no ale ludzie, bez przesady
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
dokladnie."jestem za,a nawt przeciw"
ale bez jaj,niech ktos kto wyglada jak wysuszony karton po muzynkach nie wkleja tu swoich fotek,bo sie psy na kosci zleca.
Zmieniony przez - NUCEK w dniu 2004-12-13 17:21:39
ale bez jaj,niech ktos kto wyglada jak wysuszony karton po muzynkach nie wkleja tu swoich fotek,bo sie psy na kosci zleca.
Zmieniony przez - NUCEK w dniu 2004-12-13 17:21:39
...
popieram ze 2,3 miechy to przesada !!!
...
j/w!sog dla autora
Zmieniony przez - maly001 w dniu 2004-12-12 00:37:33
Zmieniony przez - maly001 w dniu 2004-12-12 00:37:33
Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor
...
Popieram

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-
...
Jego wybór !!
Ja nie popieram autora , bo nie raz jest fajny ubaw .
Proponuje skasowac posta
Ja nie popieram autora , bo nie raz jest fajny ubaw .
Proponuje skasowac posta


...
popieram przedmowce - skasowac
a jezeli chodzi o to czy warto dawac zdjecia po 2,3 miesiacach to zawsze jest wybor tego co je daja i jezeli sa z gory przygotowani na zjechanie to ok najsilniejsi wytrwaja i zostana a placki od razu *******laja i przynajmniej smieci nie ma na forum pozniej
takie posty istnieja ok tygodnia a pozniej sie o nich zapomina i tyle! ja juz sie troche naprodukowalem jezeli chodzi o dawanie zdjec po krotkim okresie cwiczen i musze powiedziec ze mi sie to spodobalo i nadal bede to robic 
a jezeli chodzi o to czy warto dawac zdjecia po 2,3 miesiacach to zawsze jest wybor tego co je daja i jezeli sa z gory przygotowani na zjechanie to ok najsilniejsi wytrwaja i zostana a placki od razu *******laja i przynajmniej smieci nie ma na forum pozniej
takie posty istnieja ok tygodnia a pozniej sie o nich zapomina i tyle! ja juz sie troche naprodukowalem jezeli chodzi o dawanie zdjec po krotkim okresie cwiczen i musze powiedziec ze mi sie to spodobalo i nadal bede to robic 
animal
...
Popieram!A ci co daja po 2-3 miechach to jest bez sensu...
Silna wola wszystko Zdoła :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Marcin z Gliwic prosi o ocene plecków i bica
Następny temat
Krzysztof Piekarz
