Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
321
witam mam taki problem cwicze 3lata z małymi przerwami,brałem odrzywki, creatyne,a nigdy nie cwiczyłem nóg,som bardzo chude w porownaniu do gornej czesci ciała,moj wzrost to 186cm waga 83kg jestesm szczupłej budowy ciała,co mam robic zeby moje nogi były grubsze zeby nabrały troche masy,z gory dziekuje....