SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JAK KRĘCIĆPIŁKĘ NA PALCU??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3911
A to tak troszkę nie w temat chyba...

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 32840
i tylko po to , odśnieżyłes posta?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24537
Pavlo, wagino, mamy lato
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24537
przepraszam

Zmieniony przez - Spontan w dniu 2004-07-19 12:30:49
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Spontan pierwsze ostrzeżenie za spam w tym poście i o butach.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4166
nauczylem sie w ciagu ostatnich dni jak krecic pilke na palcu ale nadal nie daje rady z dokrecaniem jej druga reka..jak wy ja udarzacie? mi zawsze spada..

"trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny niepokonanym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 32840
ciezko opisac na poczatek ja delikatnie uderzaj a potem bedziesz mogl całkiem silno =] musisz ćwiczyc i w koncu zacznie wychodzic nie ma wyuczonej zasady chyba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3777


Z tym kreceniem to trzeba po prostu cwiczyc i na pewno wyjdzie ja sie nauczylem w jakies 5 dni. A co do bucikow no to polecam jordanki 18:


(podobno maja najlepsza przyczepnosc ze wszystkich) jordan fbi tez sa wypas

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
heh ale odswiezyles...ale butki wizualnie fajnie; nie gram to nie wiem jak w praktyce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3777
heh...JAkos tak wyszlo...A 18 maja systemiki dwa:carbon i air.Tego carbona sie czuje i wogole.No a bucik bardzo ladny.Podeszwa jest zrobiona z miekkiej gumy dlatego but tylko na hale.Na asfalcie dlugo sie nie pogra bo podeszwa "znika w oczach"Nie no az tak bardzo zle nie jest ale dlugo sie na asfalcie nie pogra.

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pogoda a bieganie :(

Następny temat

czy to jest optymalny trening?

electro
Polecane artykuły