SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK KRĘCIĆPIŁKĘ NA PALCU??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6649
Spontan-wyslalem Ci adresik stronki na maila.Jest to link do butow w jakich gral Vince Carter wraz z cenami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6649
A pilke na palcu to uczylem sie krecic nastepujacym sposobem.
Bierzesz pile i trzymasz ja przed soba.Wprowadzmy teraz mala legende bo ciezko to tak w slowa ubrac odpowiednio:).
Gdy pilke trzymasz przed soba to przyjmijmy umownie,ze czesc pilki przy tulowiu to tyl pilki:),a czesc pilki dalsza od tulowia to przod pilki.
Lewa reke kladziesz z przodu pilki tak,ze opuszki palcow sa skierowane w strone tulowia.Prawa reke natomiast ukladasz z tylu pilki:).Prawa reka jest skierowana opuszkami palcow w strone reki lewej.Gdy juz masz prawidlowo ustawione rece to rownoczesnie wykonujesz ruch prawej reki w prawa strone,a lewej reki w lewa strone(obie rece wykonuja ruch w przeciwna strone wzgledem siebie).W ten sposob nadajesz pilce ruch w przeciwna strone do wskazowek zegara.Przez ten ruch pilke podrzucisz minimalnie do gory i wtedy musisz jak najszybciej podlozyc pod nia palec i pilka bedzie sie krecila na palcu.Nie zrazaj sie poczatkowymi trudnosciami,bo jest to wlasciwie latwe.Wazne,zeby trenowac,a efekty przyjda szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm ja to robie w ten sposob ze trzymam pilke od dolu na palcach w ten sposob ze
1 kciuk i palec wskazujacy sa od strony tulowia(widzisz je)
2 przekrecam nadgarstek jeszcze bardziej zgodnie z ruchem wskazowek zegara az do oporu
3 maxymalnie szybko obracam nadgarstek przeciwnie do ruchu wskazowek zegara
4 tym samym pilka sama troche podskoczy i ustawiasz ja na palcu

pamietaj ze nadgarstek nie moze byc wyprostowany rowno z przedramieniem a troche wychylony do zewnetrznej strony dloni-dzieki temu bedziesz kontrolowal rownowage pilki na palcu

5 jak pilka zwalnia lewa dlonia zbijam pilke w kierunku rotacji co daje jej wiekszy spin

po prostu cwicz, w pare dni zalapiesz

nie opanowalem jeszcze rozkrecania na lewej rece



A co do butow to ja polecam Nike - beda ci dlugo sluzyly
a co do tego jaki model to po prostu rozejrzyj sie za Shox VC II (powinny juz potaniec), Flight Posite, Air Zoom 2k3, Paytony, Jordany, Foamposite, Ultraflight sa naprawde dobre

Zmieniony przez - Sebasket w dniu 2004-05-26 01:30:46

Zmieniony przez - Sebasket w dniu 2004-05-26 01:32:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1339 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24537
A jakiś link do poszczegolnych butkow?? Moze fotki?? Musza byc wygodne A i jeszcze jedno, buty podawajcie z cenami i czy znacie link do jakies strony sklepu internetowego z ciuchami AND1 albo ogolnie z butami roznych marek?? Wiem wymagajacy jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3374
No stary do butow to polecam adidas tmac2 sa za ok 350 zl teraz - ma jej juz rok i gram na hali i spisuja sie wysmienicie na dworze tez gralem i wogole nie sa zniszczone nigdzie nie pekly i podeszwa prawie sie nie starla. Albo adidas tmac3 sa za ok 450zl albo jordany fbi team tez ok 400 zl. Te jordany sa bardzo wytrzymale i maja fajny wyglad. Jesli chcesz poczytac o butach i zobaczyc jak wygladaj to polecam www.kicksology.com . A co do And1 to osobiscie nie polecam mialem tai chi i tak mi sie rozlecialy ze szkoda gadac :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 388 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4216


mi osobiście te butki sie podobają chyba sie na nie skusze zanieldugo

>>>> I Love This Game <<<<
===== SFD BASKET SQUAD ====
http://www.sbs.friko.pl najlepszy site o streetballu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Widziałem je w sklepie albo cos bardzo podobnego - and 1. Te są całkiem nie w moj gust, ale kazdy woli co innego Mi by sie podobały jeszcze buty takie, ze są dwa kolory - "przecinamy" buta wzdłuż i z jednej strony np: czerwone, a z drugiej białe To byłoby cos

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 388 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4216


no ja aktualnie mam takie...

a te co by ci sie podobaly to tez z AND1 widzialem... taie co Carter w nich gral... jak fote znajde to tez dam

>>>> I Love This Game <<<<
===== SFD BASKET SQUAD ====
http://www.sbs.friko.pl najlepszy site o streetballu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Te twoje tez kozackie Lubie na butach kolory biały i czerwony.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1339 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24537


Mam teraz takie tylko ze tam gdize czerwony to jest zielony a tam gdize niebieski to zolty i to blyszczace przy sznurowkach jest zlote. Co o tym myslicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pogoda a bieganie :(

Następny temat

czy to jest optymalny trening?

WHEY premium