Witam! Jeśli mozna to proszę o plan na trzy dni. Mam 30 lat, 185cm wzrostu i 95 kg wagi(oraz trochę brzuszka). Mam swoją małą siłownię-sztangę 60 kg oraz sztangielkę 25 kg. Jeden dzień może być na wyciągach. Chcę uzyskać dobrą rzeźbę. Do tej pory trenowałem dwa dni na te same grupy mięśni tyle, że za każdym razem inne ćwiczenia. Nie interesuje mnie trening cykliczny.Pozdrawiam i z góry dziękuję. Acha i jakie suplementy mógłbym brać.
być sobą!!!
Krzysztof Piekarz

