SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebny trening na trzy dni.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 256
Witam! Jeśli mozna to proszę o plan na trzy dni. Mam 30 lat, 185cm wzrostu i 95 kg wagi(oraz trochę brzuszka). Mam swoją małą siłownię-sztangę 60 kg oraz sztangielkę 25 kg. Jeden dzień może być na wyciągach. Chcę uzyskać dobrą rzeźbę. Do tej pory trenowałem dwa dni na te same grupy mięśni tyle, że za każdym razem inne ćwiczenia. Nie interesuje mnie trening cykliczny.Pozdrawiam i z góry dziękuję. Acha i jakie suplementy mógłbym brać.

być sobą!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
na początku polecam pozbyć się tłuszczyku, tzn. ułożyć sobie diętę redukcyjną (dział Odżywianie) i stosować aeroby, tj. np. steper, rowerek, bieganie, szybki marsz, pływanie - 3x w tygodniu po 30-40 min z 65-75% tętna max 220 odjąć wiek

Kiedy już uznasz, że spaliłeś dostatecznie dużo tłuszczu to możesz przystąpić do treningów, początkowo ze 2-3 miechy roztrenowania ogolnorozwojówką - ACT - https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening 
później dopiero przystąpisz do treningów dzielonych (na początku właśnie 3dni w tygodniu) NA MASĘ, bo żeby się rzeźbić trzeba mieć najpierw co rzeźbić
więcej chyba póki co nie musisz wiedzieć
czytaj i pytaj

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 256
Oczywiście wszystko jest jasne, dzieki za odpowiedź :)

być sobą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
cieszę się
spoko

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 256
Zmiana sposobu odżywiania zrobiła swoje-waga spada! Teraz chciałbym przejść do regularnych treningów na masę 3x w tygodniu. Jeden dzień chcę zarezerwowac na linki i wyciągi. Pozdro:)

być sobą!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

------- Prosze o pomoc w ułożeniu treningu na mase dla domatora ----

Następny temat

Trening rozpisany na 2 dni.

WHEY premium