Witam. Mam do was mala prosbe. Wrocilem na silownie po 3 miesiacach przerwy. Przed przerwa zapodalem cyklika na mecie i tesciu i wygladalem jak czlowiek
A teraz spadlo mi prawie wszystko. Znow wygladam jak wczesniej
Pomozcie mi jak mam cwiczyc i moze cos dokupic (jakies bialeczko czy cos) aby udalo mi sie odzyskac jak najwiecej z tego co stracilem i w jak najkrutszym czasie. Jak powinien wygladac moj trening??? Za wszelka pomoc obiecuje SOGi 
A teraz spadlo mi prawie wszystko. Znow wygladam jak wczesniej
Pomozcie mi jak mam cwiczyc i moze cos dokupic (jakies bialeczko czy cos) aby udalo mi sie odzyskac jak najwiecej z tego co stracilem i w jak najkrutszym czasie. Jak powinien wygladac moj trening??? Za wszelka pomoc obiecuje SOGi 
Krzysztof Piekarz