SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 3 razy w tyg po dłuzszej przerwie, ocena

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , po 6 miesięcznej przerwie spowodowanej brakiem siłowni wreszcie można zaczac cwiczyć :P Oczywiscie te 6 miechów nie siedziałem cały czas tylko raz w tyg czy dwa troche pompek porobiłem :P . Przed przerwa cwiczyłem 4 - 5 razy w tyg. Teraz na poczatek 3 powinno mi wystarczyc. Co wy na teki plan ??
Sr.
Klatka
-Wyciskanie sztangi poziome 4s. (odnośnie ilosci powtórzen to sie zastanawiam bo kiedyś robiłem (12-10-8-6) ze zwiększaniem ciazaru , bedzie to dalej dobre czy moze na poczatek normalnie po 8-10 robic??)
- wyciskanie sztangi skos w góre 3s.
- rozpiętki hantlami 3s ( skos lub poziom - tez nie wiem)
Triceps:
- Wyciskanie francuzkie sztangi leżąc 4s
- prostowanie ramienia z hantla 3s

Piątek
Plecy:
- MC 4 s ( tylko proste czy ugiete nogi)
- Wyciag tył 3 s
- wyciag przód 3s
- wiosło hantlą w opadzie 3s
Biceps:
- Młotki hantlami 3s.
- uginanie ramion z hantlami stojac 3s.
-modlitewnik sztanga 3s.

Niedziela:
Nogi:
-Przysiady ze sztanga na plecach 4s
-prostowanie nóg na maszynie siedzac 3s
-wspięcia na palce ze sztanga na plecach 3 s
Barki:
-wyciskanie sztangi zza głowy 3s
-unoszenie hantli na boki stojąc (lekko w opadzie) 3 s
-szurgusy sztanga 3s.


Celem tego treningu ma byc oczywiscie głównie porzadny rozruch no i budowa masy oczywiście. Tylko jak z tymi seriami robic zeby sie nie przeładowac jak na jeden trening. No i wyrobic w czasie ok 1.5 godz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Szczerze mówiąc zrobiłbym coś w rodzaju fbw-przez kilka tygodni.Z czasem zwiększ intensywność.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Niemieckich Cięzarowców

Następny temat

trening co drugi tydzień

WHEY premium