SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile razy w tyg trening na rzezbę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
witam diete juz mam .teraz chce sie zapytac czy moze taki trening być i czy jest odpowiedni dla mięsni aeroby na początek 25min rowerek
poniedziałek-Klata ,biceps,brzuch areoby bieganie
wtorek-plecy,kaptury,brzuch
sroda wolne
czwartek-barki,triceps aeroby rowerek
piatek-uda,łydki,przedramiona,brzuch aeroby bieganie
sobota wolne
niedziela wolne

aha jeszcze jedno czy nie zaduzo tych aerobów >
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
ah sry jeszcze przypomne wymiar 187 waga 97 kg cel rzeżba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
czytałem już to i tam jakos nie ma napisanego trningu czy w takie dzi dobrze jest więc wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Bo trening nie jest najistotniejszy. Najistotniejsza jest dieta. Trening może być dowolny - chyba że zależy ci na detalach i szykujesz się na zawody. Zwykła redukcja smalcu nie wymaga żadnego specjalistycznego treningu. Owszem - potrafi on ułatwić zadanie, ale nie jest istotą problemu.

Ja na przykład z braku czasu nawet jak planuję redukcję nie robię aerobów. Ale za to żarcie i suple mam wtedy dobrane bardzo skrupulatnie i bez jakiejkolwiek litości. To są właśnie kluczowe czynniki przesądzające o skutecznym zgubieniu zbędnego balastu.

Kiedyś zrobiłem super formę na treningu typowo siłowym (który bazował na martwych ciągach, przysiadach i płaskiej ławie - trening typowo pod trójbój siłowy) - zero przecinek zero aerobów. No ale miska i regeneracja były wzorowe. Redukcja wyszła pięknie - jedyny skutek uboczny to bóle stawów wynikające z tego że nie zszedłem ani o kg w stosowanych ciężarach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
a jaka odzywke szybkowchłaniającą
polecasz do 50 zł tak np po treningu , aha ile razy to brac rano i po treningu.Wyliczyłem ze ja potrzebuje 194 g białka a z diety wychodzi mi 160 :) prosze o odp thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
czy dla początkującego to nie zaszkodzi potrzebuje takiej odzywki zeby dostarczać białka 30 g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
jak dasz rade to bieganie na czczo jest świetną sprawą tyko trzeba brać bcaa oczywiście
co ma zaszkodzić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1488
słuchaj np na śniadanie mam 30 g b na 2 sniadanie 10 g b obiad przed trningiem 1h 50 g bialka a po trningu moge np 40 g bialka z ostrowi wpc 80 + banan a potem odczekac 45 min i posilek z ww prostymi czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
za dużo białka według mnie przed treningiem zszedł bym do 30 a te 20 przerzucił właśnie do tego drugiego posiłku
po treningu carbo ale nie całą porcje np pół i odczekać po tym carbo 40 min i normalnie posiłek z ww i białkiem 40g i tłuszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o wypowiedz

Następny temat

Drganie nóg przy wyprostach

WHEY premium