SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

waga a obwody??zajrzyj

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3609
witam..chcialem zapytac czy przy zwiekszajacych sie obwodach miesni musi isc waga do gory??? ja mam taki problem..obwody ida w gore waga stoi w miejscu.cwicze okolo roku(konkretnie od pol roku) 3-4 razy w tyg.od tego czasu waga poszla miw gore moze 3 kilo a w bicu przybylo 7 cm z 29 na 36. zaczalem teraz cykl kreatyny do tego transport carbo .bardzo pompuje po tyg nawet kilo nie podskoczyl. nie narzekam na brak przyrostuw obwodach tylko maly skok wagi...wczym jest sęk??? bede wdzieczny za pomoc narka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3609
no zobaczymy co bedzie dalej ...sila i obwody ida w gore czyli chyba jest ok mam nadzieje ze waga sie przelamie...thx za wypowiedzi:) narx
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
troche jak w harrym potterze akurat, ze w bicu Ci poszlo a waga ta sama to nic dziwnego, bo ile to moze wazyc. jakby Ci w klacie poszlo z 7cm a waga ta sama to by bylo dziwne.
...
Napisał(a)
Usunięty przez v3gas za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21300

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
pewnie może w talii cię ubyło albo może tylko biceps ci rośnie w co mi się nie chce wierzyć, może nie trenujesz wogóle nóg, bo i takich znam, nie wiem może wagę masz zepsutą?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22061
a moze % tluszczyku spadlo i troche miecha przybylo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
Cwiczysz cale ciało ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3609
cwicze cale wszystkie partie...obwody ida wszedzie w gore ale waga slabiutko..co do tego becepsa to podalem tylko przyklad reszte mam proporcjonalna ..rozmawialem z trenerem z tutejszej silki powiedzial ze waga przyjdzie z wiekiem ..powinienem sie cieszyc ze malo wage lapieo bo pozniej bede musial z nia walczyc...co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32976
gorzej by bylo jakby waga szla a obwody nie
cwicz dalej patrz w lustro, a nie na wage
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze to osteoporoza?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 1417 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11134
powiem tak pożyjemy zobaczymy

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer 2

Następny temat

cykl dabka

electro
Polecane artykuły