SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wejdz zajrzyj i Oceń

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 596
Czesc cwiecze regularnie 2lata i nadzszedł czas by zacza realizowac moja 3 kuracje w którym priorytetem bedzie siła i co za tym idzie masa lecz bardziej zalezy mi na sile ale troche czytej masy miesniowej tez mi sie przyda(mam nadziej ze wytrzymałosc tez sie poprawi) !!Chciałbym zebyscie ocenili produkty które zamierzam zakupic a sa to:

+++CreaMass +Hmb(tabletki)+Whey Pro ++++

Wszytko Hitecka kuracja miesieczna!!

Cokolwiek robisz rób to tak jak by to miała byc ostatnia czynnosc w twoim życiu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 953
do rasheeda --------> piszesz ze im dluzej siedzisz w odzywkach tym bardziej sie gubisz.niemartw sie to jest spowodowane ze kazdy ma inne zdanie i inne doswiadczenia.

pozdro
ludzie mowia ze pierwszy wybor najlepszy.





www.hyperreal.info/neuro_groove 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 953
wedlug mnie zestaw spoko tylko ze ja wy***al bym z tego hmb i zastapil amino bcaa
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
jezeli dieta jest ok...to wez zwykla kreatyne..i bialko..jako uzupelnienie diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 596
No co do diety to nie mam zadnej scisłej poprostu staram sie nie jesc gówna !!Wieci ryżyk makaron itd.......

Bcaa myslisz ze da lepsze efekty bo ja raczej bym obstawał przy hmb

Cokolwiek robisz rób to tak jak by to miała byc ostatnia czynnosc w twoim życiu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 654 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26689
ja bralem hmb i nic nie podzialalo (bylem na masie ) stosowalem powyzszy suplement 2 miechy i nic , nie polecam za to qzyn bral bcaa i odczuwal odsyc bardzo dzialanie bcaa :P

pozdro !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5734
z hmb daj sobie spokój, nie ma chyba nic bardziej przereklamowanego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
zacznij..od diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 953
rasheed hmb jest mocno przereklamowane.pamietam jak dwa lata temu moj kumpel podniecal sie mocno tym suplementem.a pozaytm nie dziala na ludzi wysporotwanych aty przeciez cwiczysz juz dwa lata. jesli kupiles hmb to pogon je jakiemus lesczykowi bo naprawde nic ci ono nieda. zainwestuj w bcaa i pamietaj o conajmniej dwoch najwaznieszych posilkach.czyli 1 sniadanie i posilek treningowy.po treningu najlepiej zjesc cos co szybko uzupelnia poziom weglowodanow.polecam miodzik lub ryz.
jeszcze kilka slow o weglach
przy jedzeniu wegli musisz zwracac uwage na IG (INDEKS GLIKEMICZNY)
iM wieksze jest IG tym szybciej organizm przyswaja wegle.te o wysokim nalezy spozywac tylko po treniungu.W produktach o szybkim przyswajaniu wegli ig jest powyzej 65.
zas przez reszte dnia wegle trzeba dostarzaczac o niskim poziomie aby sie uwalnialy powoli.

Jesli podczas twojego cyklu chcesz rowniez przybrac na masie niezapomnij o bialku.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 596
"wysportowany" no Kwiato bez dwóch zdań :)
Co do samego hmb to słyszałem juz takie stwierdzenia ale mysle ze ze moze spotengowac działanie kreatyny bo juz miałem podoban kuracje ale zastanawiam sie własnie bo Bcaa jeszcze nie miałem okazji spprawdzic i moze to zrobie tak czy inaczej dzieki za wskazówki co do dietki

Cokolwiek robisz rób to tak jak by to miała byc ostatnia czynnosc w twoim życiu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 596
Od załozenia temtu duzo czytałem na temat suplemntów i tak własnie chciałem sie was zapytac w kwest vanadylu czy naprawde daje takie efekty z kreatyna jak opisuja czy to tylko nastepny z wymysłuw reklamodawców
Na dzien dzisiejszy widział bym kuracje w styli

CreaMass + Vanadyl+ Bcaa + WheyPro =siła & masa (hitec)

Chciałbym sie dowiedziec o wasz zdanie na temat łaczenia tych produktów

PS.Jeszcze co do kreatyny bo hiteck ma ich az 3 do wyboru 1Creamass 2CREATINE POWDER 3 KTP CREATINE podkreslam ze zalezy mi bardziej na enrgi i silie !Wszytkie opisy tych produków sa podobne ale muis byc jaks róznica co byscie polecili do tej konkretnej kuracji która bardziej pasuje??!!

Cokolwiek robisz rób to tak jak by to miała byc ostatnia czynnosc w twoim życiu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 596
anyone?????

Cokolwiek robisz rób to tak jak by to miała byc ostatnia czynnosc w twoim życiu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko węglowodany i l-glutamina

Następny temat

EFEKT KONCOWY

WHEY premium