SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Katowice- co wybrać?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4174

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez natolin z działu Mieszane sztuki walki - MMA.
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2086
Witam. Na wstępie powiem ,że jestem kompletnie zielony , jednak zainteresował mnie ten temat (SW) głównie z powodu problemów na ulicy :)Przejżałem na szybko w necie co mogę znaleść za szkółki w obrębie Katowic i znalazłem:

1. Shidokan EMERS TEAM
2. Stowarzyszenie Aikido Kazoku
3. Instytut Krav Maga - Polska - Tomasz Adamczyk

Jeśli chodzi o mnie to interesowałyby mnie raczej techniki nie wziązane z "bezpośrednim" kotnaktem z napastnikiem (może źle się wyrazilem ,ale głównie chodzi mi o chwyty , które przy mojej 65kg wadze są wydaje mnie się nie na miejscu). Na pierwszy rzut oka to spodobało mi się Shidokan, ale chcialbym się was zapytać co o tym sądzicie.
Zdaję sobię sprawę, że jakiekolwiek rezultaty nastąpią po treningu około roku czaus, ale mimo wszystko chcialbym dobrac coś, co da mi jaknajszybciej jakiś wynik. Z góry dziękuję za rady :)
PS: Nie wiecie może jak wygląda przedział cenowy? Czy te 3 szkółki będam iały podobny cennik? Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Master1986 w dniu 2004-10-15 09:18:12

|No Pain| o(◘_◘)o |No Gain|

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
Instytut Krav Maga - Polska -> u nich spotkanie sam na sam z instruktorem kosztuje 150 - 300 zł z tego co mi pisali :) Ja jednak w sumie mimo wszystko wole właśnie takie spotkania 1:1 , a nie zajęcia grupowe bo idzie się dużo więcej nauczyć przez tą jedną godzine.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 39362
z tych 3 to shidokan będzie chyba najleprzym rozwiązaniem dla ciebie.
Napewno tez masz więcej do wyboru w tym mieście. Jezeli chcesz się dwoeidzieć więcej to skorzystaj z wyszukiwarki, były już tematy o sewkcjach w Katowicach.
ps: bez kontaktu nie nauczysz się bronić, a tym bardziej walczyć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2086
Korzystałem z search'a ,ale niewiele tam znalazłem. Bez kontaktu miałem na myśli ciągłe pozostawanie w zwarciu (wydaje mi się, ze lepiej wyprowadzić 2 krótki z karata niż ściskac się z kolesiem od siebie cięższym). Dzięki za wypowiedź, a nie wiesz może jak wyglądają takie treningi cenowo?

|No Pain| o(◘_◘)o |No Gain|

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Z tego co wypisałeś poleciłbym Shidokan.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2086
Spoko. Zadzwonię tam w poniedziałek i dowiem się co i jak. Czytałem na forum ,że szkółki gdzie jest mniej niż 3h tygodniowo raczej nie mają sensu, a do tego są często drogie, więc nie wiem jak to będzie...
A co sądzicie o "samouczkach"?Tzn. pełno jest kursów (booki+filmiki) w necie , którę zapewniaja opanowanie techniki :D Dla mnie pachnie lipą ,ale gdybym np. znalazł drugiego kolesia z którym mógłbym ćwiczyć, to czy miałoby to sens?

|No Pain| o(◘_◘)o |No Gain|

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 39362
takie materiały są, dla ludzi którzy trenują i chcą poszerzyć swoją wiedze. Sami bez trenera nie nauczycie się prawidłowo wykonywać techniki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2086
Dowiedziałem się też o Judo. Tzn. 150zł za rok i 3razy w tygodniu po półtorej godziny. Niby fajnie, ale etchnika nie ta :( a na www tego shidokan znalazłem:
poniedziałek, godz. 21.00 - grupa początkująca
(karate / thai boxing)
środa, godz. 20.30 - grupa zaawansowana
(karate / thai boxing)

wiec rozumiem ,że pewnie raz w tygodniu i to max godizne (bo chyba do północy ćwiczyć nie będa). Co myślicie o tym judo? Chciałbym głównie się porozciągać no i może nauczyć jakiegoś wyprowadzenia ciosu ,a judo to chyba parter ,chwyty i raczej odległę sprawy do tego co mnie ineteresuje, czyż nie? Z góry dzięki za odpowiedź :)

|No Pain| o(◘_◘)o |No Gain|

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 39362
judo to chwyty, ale ja bym ci polecał to judo. Po pierwsze to judo
(czyli dobry, skuteczny i do tego ogólnorozwojowy sport), po drógie tanio, a po trzecie 3 razy w tygodniu.

a shidokan masz tu - http://www.emers.shidokan.pl/

Zmieniony przez - natolin w dniu 2004-10-16 13:25:36
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
150 zł za rok? Ja bym się nie zastanawiał..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2086
150zł to faktycznie ,extra (120+30wpisowe) ale pewnie trenigi są proporcjonalne do ceny - mało biorą mało dają .
A czy na judo będe miał doczynienia z cyzmś innym prócz chwytów dźwigni itp.? A dokładniej jakies kicki itp.?
Co do tego linka to własnie z tamtąd znalazłem et informacje dotyczące dni spotkań...

|No Pain| o(◘_◘)o |No Gain|

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Uderzeń na judo się nie spodziewaj.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

BJJ Jozefow (okolice Otwocka)

Następny temat

Kimono do Kyokushin

electro
Polecane artykuły