SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krav maga - katowice

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Combat / Samoobrona.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 766
Witam. Jak pewnie zauważyliście, jestem tutaj nowy ;] Mam 16lat, 178c, i 63kg wagi. Trenuje na siłce, zażywam gainery, mam diete. Interesuja mnie sztuki walki, samoobrona. Teraz ide do wojskowej szkoły i tam bedziemy miec samoobrone i duzo innych rzeczy (z ktorymi mam nadzieje ze sobie poradze, bedzie to takie przygotowanie do wojska zawodowego). Ale chcialbym sie uczyc jakies sztuki walki gdzie bylaby samoobrona i ataki na ulice. Dlatego zainteresowała mnie Krav Maga. Mieszkam w Katowicach i znalazlem tylko 1 klub z Krav Maga (co mnie zdziwilo poniewaz Katowice to wielkie miasto). Oto strona od nich http://www.kravmaga.phg.pl/treningi.html i mam do Was pytanie, czy Krav Maga to dobry pomysl dla mnie na trenowanie tego? Kosztuje to az 100zl za 8treningow to bardzo duzo lecz moge chodzic do roboty w czasie roku szkolnym i dopiero zarabiac sobie na Krav Maga. Jak mi radzicie to dobry pomysl ze bym to trenowal? Czy jest moze inna Krav Maga w Katowicach? Podajcie mi swoje pomysly. Z gory dziekuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34107
Bodajże Kravka Instytutu jest jedyną w Katowicach. 100 zł za 8 treningów wcale nie jest kwotą aż ta ogromną. W KM jest to raczej standard. Jeśli myślisz o tego typu systemach to chyba jedyna opcja. Bo co prawda z tego co wiem istnieje również w Katowicach sekcja Combatu 56, jednak to od 18-stki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3045
Lepiej powiedz co konkretnie chcesz osiagnac, spojrz na dzialy poswiecone Kravce, bardzo duzo komentarzy negatywnych. Jesli mialbym wybor jak Ty napewno poszedlbym na cos innego (BJJ, MT czy Judo) . W Katowicach znajdziesz tego zapewne w cholere.

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2074 Napisanych postów 29752 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264779
Bo co prawda z tego co wiem istnieje również w Katowicach sekcja Combatu 56, jednak to od 18-stki.

kravka też jest od 18-stki(ta o którą autor pyta)
jak ktoś nie jest pełnoletni to musi mieć zgode rodziców/opiekunów prawnych na uczestnictwo w treningach.

Co do samych treningów. Innej kravki w Katowicach nie ma.
Ceny jeśli porównac z typowymi sportowymi sztukami walki to są dośc duże,ale jeśli porównac do innych systemów to są normalne

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7140
Tak, Instytut KM jako jedyny prowadzi zajęcia w Katowicach. Oprócz treningów na Al. Roździeńskiego było też coś na Tysiącleciu, ale nie wiem czy od nowego sezonu będzie dalej. Co do 100zł za treningi to faktycznie sporo, ale musze powiedzieć że to raczej standard jak na KM. Oprócz Instytutu treningi na Śląsku prowadzi też Krav Maga Worldwide, ale to w miastach ościennych a nie samych Katach. A czy warto? Spotkałem się już z bardzoo różnymi opiniami... Podobno dobrze mieć doświadczenie w innych SW zanim zacznie się kravke bo słabo u nich z takimi podstawami jak uderzenia i kopnięcia. Wiadomo, kto by się w to zagłebiał jak trzeba się nauczyć bronic przed nożem i bronią palną!

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7140
I jeszcze coś: jak wiadomo wszelkiego rodzaju ogólnodostępne combaty są w wersji cywilnej. Jedynie będąc żołnierzem lub funkcjonariuszem możesz nauczyć się prawdziwej KM lub Combatu! Ja zatem polecam coś uderzanego (boks, kick lub MT) + chwytanego (bjj, jj lub judo) i wszystko to masz w Katowicach na bardzo dobrym poziomie! A jak pójdziesz do woja lub policji to będziesz miał super podstawy i tam cię jedynie doszkolą w wybranych aspektach!

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3045
Aha no i drogo, ja za 6h/tyg. MT place 90zl :)

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 766
wielkie dzieki za odpowiedzi i pomoc ! Bede jednak boks trenowal (5zl miesiecznie a trenuja jedni z lepszych w Polsce - Ukrainiec i Gruzin) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3

Witam !!!

Dla osób które znają temat i nie tylko zapraszam na treningi Krav Magi organizowane przez jedną z najbardziej liczących się szkół INSTYTUT KRAVMAGA
Treningi odbywają się w centrum Katowic przy ulicy Stawowej 6 w budynku szkoły podstawowej nr 6

Zapisy:

- GSM: 502 45 55 89
- WWW: www.kravmaga.katowice.pl

Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki od godziny 18.30 do 20.00

Możliwość indywidualnych kursów

Krav Maga lub kravmaga (hebr. קרב מגע: dosłownie "walka w bliskim kontakcie") - izraelski system walki.

Izraelski system samoobrony i walki wręcz opracowany w latach 30. XX wieku w Czechosłowacji, przez Imi Lichtenfelda (ur. 1910 w Budapeszcie). System bazuje na podstawowych odruchach obronnych człowieka. Posiada różne pchnięcia i uderzenia na okolice gardła, oczu, kopnięcia w strefę krocza oraz w nogi. System cały czas ewoluuje na drodze licznych badań i doświadczeń użytkowników, ale także przejmując z innych systemów obronnych bądź sztuk walki najbardziej skuteczne rozwiązania.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 595
Czyżby znowu jakieś rozbicie dzielnicowe? A kto to zacz ? Zawsze z ramienia T Adamczyka zajęcia prowadził J. Moryl a teraz nie widzę go na liście instytutu.

rozwalony dzień, rozwalony łeb - razem bracia aż po zmierzch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
witam wszystkich mam takie pytanie czy jest ktos z okolic orzesza kto cwiczy krav mage w katowicach ? ze wzgledu ze pracuje na zmiany nie dam rady dojechac pociagiem bo za dlugi czas wychodzi z dojazdem a tym bardziej ze remonty teraz sa i pociagi jada przez tychy moze moglbym z kims jezdzic prosze o odp. dziekuje darek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yiquan Warszawa - treningi we wrześniu za darmo!

Następny temat

muay thai w jarocinie

Nutlove-choco