Jestem początkujący (ćwicze 4 miesiące). Koledzy poradzili mi żebym kupił sobie kreatyne.
Sprzedawca w miejscowym sklepie doradził mi X-Pure z firmy HGH Nutrition. Jest to kreatyna z dodatkiem tauryny (83% kreatyny 17% tauryny) i ponoć działa dużo lepiej niż sama kreatyna. A cena jest względna (600g - 69zł) więc dałem się namówić.
Czy to dobry wybór?
Wszedłem na ich strone i nawet fajna (niestety strona nie zawsze przekłada się na jakość odżywek, ale mam nadzieje że ta będzie dobra).
Sprzedawca w miejscowym sklepie doradził mi X-Pure z firmy HGH Nutrition. Jest to kreatyna z dodatkiem tauryny (83% kreatyny 17% tauryny) i ponoć działa dużo lepiej niż sama kreatyna. A cena jest względna (600g - 69zł) więc dałem się namówić.
Czy to dobry wybór?
Wszedłem na ich strone i nawet fajna (niestety strona nie zawsze przekłada się na jakość odżywek, ale mam nadzieje że ta będzie dobra).
Krzysztof Piekarz

))))))))))