Mam 16 lat dopiero zaczynam ćwiczyć, mam ławeczke 2 gryfy i 30kg obciążenia. Zależy mi na przyroście masy mięśnowej. Ktoś ma jakiś pomysł na dietę? Tylko bez jakiś fachowych skrótów i niewiadomo jak drogich odżywek. Z góry dzięki.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Dieta na mase 2,2g bialka na kg wagi,5-7g weglowodanow i 1-1,5g tluszczu

Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0
...
zalezy od zapotrzebowania weglami manipuluj
tak jak wyzej napisane i popatrz w linku nizej jak obliczyć
tak jak wyzej napisane i popatrz w linku nizej jak obliczyć
jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz