SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy 12 lat to nie za predko??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11712
Cześc chciałem sie dowiedziec czy 12 lat nie jest za predko na cwiczenia siłowe?? bo moj brat sie za to wzioł i nie da sobie wytlumaczyc ze jest jeszcze za guwniarz zeby dzwigać cieżary, jakie moga byc skutki takiego szybkiego zaczecia treningu?? i jak jemu wytlumaczyc zeby nie cwiczyl

fitnessstore.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 977
Wszystko zależy od genetyki. Poza tym jak trenowalem boks to uroslem ok 3cm. Jak przestalem trenowac to i rosnac przestalem.

"To co odeszło, to przeszłość..."

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
ma slabe sciegna kosci, stawy, - rozwija sie i rosnie, -- proponuje mu sport ogolnorzowjowy, sztuki walki, basen . a nie silownie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
niech zapisze sie na jakis inny sport:piłka.kosz,sporty walki
na siłke za wczesnie.
jak chce to niechrobi podstawowe cwiczenia w domu"pompki,brzuszki,przysiady
w tym wieku nie ma co forsowac stawów czy kreągosłupa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11712
no i tak jemu powiedziałem, zabieram hantle do siebie do domu i nie bedziemi mial co dzwigać a on swoj sport juz ma jest sk8 <lol2>. maci epo sogu.

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2142
ja jak miałem 13 to zaczynalem (raz na kiiiilkaa tygodni). Ale niech sobie po pompuje, brzuszki, przysiady porobi, na drążku sie niech popodciąga, a jak bedzie za malo dla niego to wez go na silke, zarzuc mu sporego ciezara na klate - jak dostanie zakwasów i nie bedzie mogł łapami ruszac pare dni to moze sie mu odechce narazie

TYLKO ZEBY KREGOSLUPA NIE OBCIAZAL !!!

jeśli jest dużo to ma być więcej

http://www.sfd.pl/temat164118/strona3/  - oceńcie moją aktualną forme (str. 3 i 4)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12061
Wyślij Go na kick boxing albo coś takiego. Zabawę na siłowni zacznie za kilka lat, a tobie będzie wdzięczny.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4309
Ale hantle po 5 kg chyba może dźwigać. To mu nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam lat 14 i już ciwicze , większość kulturystów zaczynało w tym wieku ?? :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
w tym wieku intensywnosc treningów powinna byc b.mała
tak jak napisałem wyzej
nie warto w tym wieku obciązac kregosłupa,stawów...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1859
jakby moja siostra sie zabrala za dzwiganie ciezarow w tym wieku to bym ja zastrzelil ... w sumie to i tak bym ja zastrzelil ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1647
nie w takim wieku jak zacznie cwiczyc to naderwie sobie jeszcze cos albo nie bedzie rosnol niech lepiej idze grac w noge bo na silke jest jeszcze za mlody na kobiety raczej tez

cwicz cwicz a bedziesz wielki :)

moja silownia
http://www.sfd.pl/temat167019/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

atlas a sztanga wyciskanie- jest przełożenie ?

Następny temat

Czy to juz plan?

electro
Polecane artykuły