Szacuny
16
Napisanych postów
775
Wiek
31 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
11712
Cześc chciałem sie dowiedziec czy 12 lat nie jest za predko na cwiczenia siłowe?? bo moj brat sie za to wzioł i nie da sobie wytlumaczyc ze jest jeszcze za guwniarz zeby dzwigać cieżary, jakie moga byc skutki takiego szybkiego zaczecia treningu?? i jak jemu wytlumaczyc zeby nie cwiczyl
Szacuny
600
Napisanych postów
23111
Wiek
37 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
106556
niech zapisze sie na jakis inny sport:piłka.kosz,sporty walki
na siłke za wczesnie.
jak chce to niechrobi podstawowe cwiczenia w domu"pompki,brzuszki,przysiady w tym wieku nie ma co forsowac stawów czy kreągosłupa
Szacuny
0
Napisanych postów
87
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
2142
ja jak miałem 13 to zaczynalem (raz na kiiiilkaa tygodni). Ale niech sobie po pompuje, brzuszki, przysiady porobi, na drążku sie niech popodciąga, a jak bedzie za malo dla niego to wez go na silke, zarzuc mu sporego ciezara na klate - jak dostanie zakwasów i nie bedzie mogł łapami ruszac pare dni to moze sie mu odechce narazie
Szacuny
4
Napisanych postów
362
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1647
nie w takim wieku jak zacznie cwiczyc to naderwie sobie jeszcze cos albo nie bedzie rosnol niech lepiej idze grac w noge bo na silke jest jeszcze za mlody na kobiety raczej tez