kupiłem kreatyne vitalmaxa w proszku i nie było tam zadnej miarki
wiem ze czubata łyzeczka od herbaty to ok 5g- ale jak dla mnie to takie mierzenie jest****owe i wolabym jakis bardziej sprawdzony sposób- chce wiedziec ile tego biore
a wiec w jaki sposób moge zmierzyc dawke
np przy pomocy miarek jakie dodaja do produktów białek i carbo olimpu???????
wiem ze czubata łyzeczka od herbaty to ok 5g- ale jak dla mnie to takie mierzenie jest****owe i wolabym jakis bardziej sprawdzony sposób- chce wiedziec ile tego biore
a wiec w jaki sposób moge zmierzyc dawke
np przy pomocy miarek jakie dodaja do produktów białek i carbo olimpu???????
Krzysztof Piekarz

