SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czym odmierzac dawke kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 119
kupiłem kreatyne vitalmaxa w proszku i nie było tam zadnej miarki
wiem ze czubata łyzeczka od herbaty to ok 5g- ale jak dla mnie to takie mierzenie jest****owe i wolabym jakis bardziej sprawdzony sposób- chce wiedziec ile tego biore

a wiec w jaki sposób moge zmierzyc dawke
np przy pomocy miarek jakie dodaja do produktów białek i carbo olimpu???????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4352
W aptece sa takie miarki. A co do vitalmaxa to ja sypalem zawsze 1,5 lyzeczki do herbaty.

Niektórzy myślą, że umieją myśleć.

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
dobre jast też wiadro 20 litrowe - wsypujesz po prostu 1/4000 całego wiadra i masz odmierzone jak w aptece...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
Nie ma to aż takiego znaczenia.
I tak trudno dokładnie określić, ile z tych 5g Ci się przyswoi.
Najlepiej własnie brać na oko 1 czubatą łyżeczkę.
...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
j/w
ludzie sie za bardzo przejmują szczegółami

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 119
macie wszyscy po sogu
sory ze tak pozno
z pewnych wzgledów zapomniałem i dopiero dzis rozpoczynam cykl
mam jeszczze takie pytanie

czy kreatyne po treningu brac po wykonniu aerobów czy od razu po ostatniej siłowej serii?

bede brał jeszcze gainera, ile zrobic mam przerwy bo wzieciu kreatyny
a potem po wzieciu gainera ile mam zrobic przerwy do posilku

czy moze brac po treningu kreatyne -40 min przerwy i posiłek a gainer miedzy posilkami troche pozniej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Don,
czyli sprawa odmierzania już się wyjaśniła.

Ja proponuję brać kreatynę po aerobach razem z gainerem! Godzinkę później posiłek. Ważne, żeby uzupełnić glikogen po treningu, a kreatyna i tak się wchłonie (choć może trochę dłużej).

Pozdro
Dareckyy
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Jak bardzo Ci na tym zalezy a nie masz wagi w domu to wez kup miarke w aptece. Idz do warzywniaka nich Ci zwarzy miarke a potem dosyp kreatyny tak zby wyszło 5g po odjeciu wagi miarki

Kreatyne po aerobach lepiej z gluzoką albo carbo. Po 30min mozesz zjesc posiłek. Gainer miedzy posiłkami.

Zmieniony przez - domer w dniu 2004-09-22 12:44:10

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w

Kretke z carbo albo glukoza, po ok. 30 minutach (no jesli bierzesz z carbo to moze nawet troche mniej) pozadny posilek potreningowy! Jesli nie mozesz zjesc w tym czasie posilku to wez gainera, ale lepiej posilek, a gainera miedzy posilkami.

Co do miarki to pogadaj z jakimis znajomymi. Przeciez bardzo duzo firm dodaje te miarki do swoich produktow i pewnie sporo ludzi to ma juz ze 20 miarek co im zbywa. Zreszta jak bedziesz bral czubata lyzeczke od herbaty to duzo sie nie pomylisz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 119
lapcie po sogu

jeszcze mam pytanie o glukoze
do jednej dawki kreatyny ile dawac łyzek glukozy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20949
ile jesli chodzi o taka do cherbaty to ok 8-10

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przerobić 10 kg tłuszczu na mięśnie?

Następny temat

co lepsze??gainer czy białko?do cyklu ze 100 mety?

electro
Polecane artykuły