Co sądzicie o tym treningu z domatora dla mnie, z tym że jeśli idzie o mięśnie brzucha to raczej chciałbym robić osobno proram ABS II i teraz jak to połączyć? Robić cały program poniżej i potem lub wcześniej ABS II? Czy zastąpić ćw. 9-11 z podanych poniżej ABS-em? Czy ten program jako początkujący mam robić codziennie i o jakiej porze?
1. pompki płasko - robiłbym klasyczne 4-5 serii x do zmęczenia
2.
pompki z nogami na podwyższeniu j.w.
3. pompki na taborecie 3-4 serie x do zm.
4. pompki boczne 2-3 serie do zm.
5. pompki przy ścianie 2-4 serie do zm.
6. pompki w podporze tyłem 2-4 serie x do zm.
7. przysiady 4-6 serii do zm.
8. wspięcia na palce 4-6 serii x do zm.
9. skłony tułowia w leżeniu tyłem 2-4 serie x do zm.
10. spinanie brzucha w leżeniu tyłem 2-4 serii x do zm.
11. unoszenie tułowia z leżenia przodem 4-5 serii x do zm.
12. uginanie ramion z ciężarem stojąc 4-5 serii x do zm.
a gdzie mógłbym wstawić lub co zastąpić jakieś ćwiczenia ze sztangielkami i podciągnięcia na drążku bo tu głównie bazuje się na pompkach a czy to wystarczy?