SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mt czy Siłka?????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kask za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5038
...
Napisał(a)
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 11365 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86845
Jak połączyć thaia z siłką?

- TRENINGI NIE TEGO SAMEGO DNIA,
- PO SIŁCE 24-48 H PRZERWY,

i to powinno wystarczyć - jak ktoś rozumie słowo pisane.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5038
Najlepiej miec sprzecik jakis tam w domu i sobie dokapiac miachy tylko po treningu jak nie czujesz sie wystarczajaca zmeczony.I po ciezkim treningu trzeba wczesniej isc spac bo jak zapewnie wiece najlepsza regeneracja jest wlasnie noca kiedy spimy..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5325
Ja po 4 latach taekwondo przerzuciłem się na siłownię. Co mi po umiejętnościach kiedy trzeba je non stop udowadniać jakimś pomiotom (bo wyglądam na słabego). Zresztą nawet po sw z 2 silnymi kolesiami nie wygrasz a tak przynajmniej nie zaczepią(dużo mniejsza szansa).
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 39867
Ale jak już zaczepią to trochę kicha... chociaż akurat Tobie łatwiej będzie sobie poradzić - przez 4 lata na pewno sie duzo nauczyles i zostanie Ci to na dlugo, mimo ze bedziesz rosl. Sam mialem podobny problem do autora postu - silka czy kickboxing. I bede staral sie to laczyc - jeszcze nie wiem jak, ale jakos sobie poradze...

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja ma treningi MT 2 razy w tygodniu(wtorek,czartek)w domu cwicze na ławce 3 razy w tyg.(pon,śr,pt) a w soboty i niedziele trenuje soie we wlasnym zakresie MT Obijanie worka techniki,rozciaganie itp...
co szpece o tym sadzicie..???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1643
A tam g**** prawda, wcale sie nie znacie . Siłka lepsza od MT. Toż to Polska sztuka walki. Masz tak samo poziomy ala pasy. Zawozisz się na siłce ilu leszczom w binach wieczorem nastukałes pod bramą albo ilu frajerów w nocnym skroiłeś i Ci reputa rośnie . Biceps 40 plasuje Cię wyżej w hierarchii niż kolesia co ma 38. I już jesteś ktoś . Co mało?

Miałem fajny rysunek i mi wrzucić nie chce...



Zmieniony przez - Kelvan w dniu 2004-09-13 23:57:02

Zmieniony przez - Kelvan w dniu 2004-09-13 23:57:31

Zmieniony przez - Kelvan w dniu 2004-09-13 23:59:01
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3172
Witam, ja trenuje i Thai Boxing i silownie i uwazam ze da sie to polaczyc.poprostu silownia w inny dzien niz trening MT no i jak chcesz robic klate albo bary to najlepiej 2 dni przed treningiem mt. co prawda nie zrobisz z siebie wielkiego byka z takiego polaczenia ale kto by chcial wygladac jak Bob Sapp ? :P Knife a ty to mnie rozwaliles poprostu swoimi wypowiedziami tym bardziej ze niedawno czytalem inny post gdzie rozprawiales o wadze i walce i sam mowiles ze w walce waga to podstawa. Wage zyskujesz na silowni, chybva ze wolisz Sumo-Do czyli wpieprzanie ryzu i makaronu. pozdro.

_-^-_

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 39867
Zaklinacz, wazysz 92 kg i mowisz, ze nie da rady zrobic z siebie byka? :P Moje gratulacje. Moglbys jeszcze powiedziec jaki masz staz na silce (no i od czego zaczynales) i jaki staz w Muay Thai?

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5038
Najlepiej to jest cobie podjerzdzac w domciu i ruwnoczesnie sie streczingowac bo i tak jak sie z kims nakapiasz to albo kolano albo jedno najprostrze kopniecie w glowe zeby tylko jaknajbardziej bolalo wiec poco tu trenowac jakies sztuki walki jakis pol obroty itd. A pozatym mozesz z sobie z ziomeczkami sparowac gdzies w parku i gitarka.Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozmiar rekawic

Następny temat

walka 1 na x (dla x>1)

electro
Polecane artykuły